Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu megtalálta a tamponjaimat...

Anyu megtalálta a tamponjaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira gáz, nem tudta hogy azt használom,egyébként csak vettem egy dobozzal kibróbálni és rájöttem hogy sokkal jobb mint a betét. Mit csináljak? Beszéljem meg vele? Azt nem nagyon akarom mert tudjátok milyen kínos tud lenni.

2016. aug. 21. 07:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oké, lehet hogy ebben nincs semmi kínos csak egy picit bűntudatom van. És 10-es jó ha a lányával mindent meg tud beszélni nálunk ez nem ilyen egyszerű, anya nagyon pletykás, nem nagyon bízok meg benne. De köszi a válaszokat. :D
2016. aug. 21. 09:38
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok köze van hozzá, hogy neked mi a kényelmes. Én mindkettőt használok, de magamnak veszem, mert anyám állandóan egy márkát vesz, amit én nem bírok elviselni. Sokáig küzdöttem pl hogy hajlandó legyen éjszakai betétet is venni. Mindig az volt rá a válasz, hogy minek az, miért nem jó a sima nappali? Aztán egyszer a bolt közepén mérgesen "üvöltöttem" hogy nem szeretnék minden nap vértócsában kelni. (Ez egyébként arra volt elég, hogy akkor 1x megvette, a következő alkalommal megint ment a szájhúzás)

Jelenleg magamnak veszem és a szobámban tárolom a dolgokat, és nem izgat, mit gondol. De emlékszem, mikor kisebb voltam én is dugdostam a tamponos dobozt, mert úgy éreztem, nem kell róla tudnia.

2016. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apu vette az első doboz tamponom, meg anyu is tudott mindenről. Nincs benne semmi szégyenlnivaló, persze ez nagyban függ a szülőktől, mit éreztetnek a gyerekkel, meg a gyerek személyiségétől is egyébként. Nálunk soha nem volt nagy téma, a fürdőben tartottam mindent, ha apu ment bevásárolni, néha kértem, hogy hozzon nekem, ő meg visszakérdezett, hogy "Rózsaszínt vagy sárgát?" így azonosítva a mini és a normál dobozát :) Most más a barátommal élek, és ugyanúgy ott vannak a tamponos dobozo ka fürdőszoba polcon, mint otthon.
2016. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gáz nincs rajta, nem óvszert talált. Teljesen normális, hogy használsz ilyet, nem kell emiatt rosszul érezned magadat. Én is úgy vagyok, mint az egyik előző válaszoló, hogy nem vett rendes betétet sem anyám, éjszakait sem, soha. Ezért úgy döntöttem, hogy beáldozom a saját pénzemet tamponra, de ez nem követendő példa, a szülő igenis köteles finanszírozni a dolgokat. Olyan, mintha a WC papírt nem venné meg. Régen rossz a kapcsolatotok, de ez anyukád hibája és nem a tiéd. Legközelebb kérd meg, hogy tampont vegyen és ne betétet.

Ilyenkor megkönnyebbülök, hogy nem csak az én anyám ilyen. Az apám egyszer szétdobálta a tamponjaimat a szobámban és még nekem kellett rosszul éreznem magam miatta. Az ilyeneket nem hatja meg semmi, nem fogják fel, hogy nincs igazuk.

2016. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan fiú vagyok, de azért talán tudok neked olyat mondani, ami megnyugtatólag hathat. :)

Nekem édesanyámmal nagyon bensőséges kapcsolatom volt. Amikor nemrég először szexeltem (pasival, passzívként, de nem ez a lényeg), ő maga vitt el óvszert venni.

Vele meg fordult már elő, hogy elfelejtett tampont vagy betétet venni, és engem kért meg, hogy menjek el érte boltba.

Tehát én azt gondolom, abszolút nem kínos a dolog. Velem óvszert vásárolt mosolyogva, minden gond nélkül, akkor nehogy egy számodra az egészségmegőrzéshez és higiénához szükséges eszköz legyen probléma és kínos dolog. :)

Dehogy kínos. Menstruálsz, mert nő vagy. A nővéremnek is vettem már tampont. :D

Remélem, tudtam segíteni. :)

2016. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, annyira jófejek vagytok, nem volt semmi negatív beszólós komment, ennek nagyon örülök. Mindenkinek nyomtam egy zöld kezecskét. ;)
2016. szept. 2. 18:44
 17/17 anonim ***** válasza:
A kínos az lenne ha egy műbrokit talált volna :D
2016. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!