Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamasz lányom nagyon fél,...

Kiskamasz lányom nagyon fél, mivel tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés
12 éves lánykám nézett valami buta horrorelözetest az interneten. Azóta este nehezen alszik el, fél a plüssbabáitól amik kiskora óta ott vannak a polcán. Mit mondjak neki, mivel tudnám megnyugtatni a leginkább?

2016. aug. 26. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
pakold ki a babákat. Ilyet sajna nem tudsz neki megmagyarázni, higgadt fejjel tudja, hogy nem kell félni tőle, én is tudom, hogy nincs a másik szobában senki/semmi, mégsem tudok nyitott ajtónál aludni... (mintha bármit/bárkit is megállítana egy ajtó...)
2016. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Szegény :-(

Én is jártam így anno ennyi idősen. El is ajándékoztuk az összes babámat, mert rettegtem. És ez a mai napig sem változott, pedig már 30 éves vagyok. Örülök, hogy fiam van, meg is őrülnék, ha babákat kéne kerülgessek itthon.

Kérdezd meg tőle, mit szeretne. Ha annyira fél, dobozoljátok el a babákat és rakjátok el jó mélyre.

De aztán lehet el is felejti hamar, nem biztos, hogy olyan durva méreteket ölt a félelme, mint az enyém.

2016. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ritarit válasza:
88%
Én a kistestvéremmel (6eves) néztem meg egy ilyet. (Bem tudtam H nézi mert a hátam mögött állt) ő nem mert sötétbe lenni. Mindig sírt. En megnéztem vele egy olyan videót ahol átalakítanak vkit szörnyé. Így elmagyaráztam neki H csak "színész" es nem létezik szörny
2016. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mégis kéne valamit mondanom, mert nem férnek el máshol. Egyet elraktam-azt mondta, az nagyon ijesztő, de ma reggel azt mondta mindig nyikorgást hallot éjszaka ha felébredt (rossz alvó) és fél hogy kijön. Okos ő, tudja, mondta is hogy biztos gyerekesen hangzik, de fél.
2016. aug. 26. 13:09
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Ez kamu kérdés, egy 12 éves nem alszik plüssbabákkal, főkeg nem fél tőlük. A szöveg is úgy van megfogalmazva, hogy kamu, majdnem elröhögi rajta magát az ember. Én nem szoktam egyébként kamukat irogatni, vannak akik mindenhova ezt írják.

Én autóbalest miatt nem tudtam aludni és féltem ennyi idősen, de nem egy horror !előzetestől!! Abban alig mutatnak valami durvát, sőt nem sokat. De ha igaz és ennyire félénk, állíts be gyerekzárat a gépén, tévén és este ne nézze azt, javaslom a meséket helyette!

2016. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó!

Ha hiszed,ha nem 17 éves vagyok,és a kedvenc babáimat még mindig a szobámba tartom szépen felöltöztetve a polcra rakva(szám szerint hármat). Anno,amikor ezek szelektálásra került a sor,sajnáltam volna őket,ha a tárolóba porosodnának:) Sőt,mondok jobbat! Barátom(mert igen van,mielőtt megszólnál a kislányos viselkedésem miatt),neki a kedvenc kisautói is ott vannak a szobájában:)

Kérdező!

Az egyik válaszadó írt egy jót. Vannak a neten videók,ahogy az embereket alakítják át szörnyekké,lényegében maszkosítanak. Így talán megérti,hogy ez tényleg csak a színészkedés alapja. Ha mégsem,akkor dobozold be őket,és tedd el,csak elférnek valahol.(Szekrény teteje,ágynemű tartó,padlás/tároló/pince stb.)

2016. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva elmúlik, addig vidd el a plüsiket.
2016. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
23%
Én ennyi idősen a Rettegés mélye című filmet néztem meg elalvás előtt.Életemben nem aludtam olyan jól.De mondjuk ő más mint én.Esetleg próbáld meg elmagyarázni,hogy ez nem valóság,mutass neki videókat ahol átsminkelik az embereket ilyesztőre.14l
2016. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, velem még majdnem 20 évesen is előfordul, hogy olvasok napközben valami ijesztő sztorit, és este nem tudok aludni. Tényleg csak annyit tudsz tenni, hogy kipakolod a babáit, aztán pár nap-hét múlva elfejti azt az előzetest, és nem fog félni tőlük.

Egyébként nem értem, miért lenne kamu, hogy valaki 12 évesen babákkal alszik, én is egy csomó plüssömet megtartottam kisebb koromból, és még mindig ott vannak a polcomon.

2016. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bonnie2019 válasza:

Nekem pont most az öcsém osztytársai néztek valami butaságot, és azóta az öcsém nem tudott aludni. Azt a tanácsot adtam neki, hogy nézzen aranyos, vicces állatos videókat, vagy a Bogyó és Babócát olvasgassa. Én ugyanezt csintam, és mindig bevált, mert a lelkünk valamennyire megnyugodott, és békés, szép gondolatok közt aludtunk el. Ha még ez se jó, akkor tényleg szedd le a babákat, ha kell akkor egy kislámpát kapcsolj fel és akkor lehet, hogy könnyebb lesz neki. :)

Nagyon sajnálom, és sol sikert!

2016. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!