Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jelenthet valamit, hogy így...

Jelenthet valamit, hogy így érzek, vagy ezen minden kamasz átesik?

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok, lassan betöltöm a tizennyolcat. Egy-két éve lettem rá figyelmes, hogy gyakran elgondolkodtam az identitásomon a párkapcsolatokat illetően. Azt vettem észre, hogy vonzódom a saját nememhez is, bár csak rendkívül kevés olyan személy van, akivel ezt el tudná képzelni. Persze, nekem is tetszettek, sőt még most is tetszenek az ellenkező nem tagjai, de nekem sosem volt elég az, hogy például jól néznek ki, a személyiség volt főként a döntő. Ha pedig egy sorozatban/filmben lévő női karakter megtetszett, akkor azokhoz elég erős érzelmek fűztek, és arról ábrándoztam, hogy milyen lenne velük egy kapcsolatban. Ráadásul mostanság sokkal inkább megnézek egy vonzó lányt, mint például egy fiút... Nem hinném, hogy teljes mértékben homoszexualitásra vallana ez estemben, inkább biszexualitásra, bár ebben is eléggé tanácstalan vagyok, ezért kérem a segítségeteket, véleményeteket. Jól jönne, ha mesélnétek a tapasztalatotokról, már ha volt, vagy csak arról, hogy ti mindezt hogy látjátok. Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!:)

2016. aug. 27. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként én is elgondolkodtam azon, hogy mi van, ha biszexuális vagyok, szerintem a legtöbbek végigmennek ezen. Ha lesz párkapcsolatod és élsz nemi életet, akkor majd könnyebben rá fogsz jönni, hogy a valóságban mi a helyzet, tényleg biszex vagy-e (mert leszbikus biztos nem, ha fiúk is vonzanak). De szerintem ebben a korban az is gyakori, hogy érdeklődnek a lányok akár más lányok iránt is, mert kíváncsiak mindenféle szexualitással kapcsolatos dologra. Aztán persze lehet, hogy tényleg biszexuális vagy, ha mondjuk ténylegesen még párkapcsolatot is tudnál létesíteni nővel, és valójában le is feküdnél nővel, de azzal sincs semmi baj. De mondom, lehet csak sima kíváncsiság is ez nálad.
2016. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egy egészséges kíváncsiság. Szerintem majdnem minden nő elképzeli, hogy milyen lehet egy másik nővel. Persze az is lehet, hogy tényleg bi vagy. Az meg hogy fontos a külső mellett a belső is, teljesen természetes, mindenkinek így kéne gondolnia...
2016. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak kíváncsiság. Elmúlik.
2016. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha lenne egy barátod, akkor rá sem néznél a fullos nőkre :)
2016. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi idősen már tudnád, ha az lennél.

Egyébként ez tényleg egy olyan dolog, amin mindenki elgondolkodik. :D Voltál már fiúval, esetleg lánnyal? Akár csak smárolás szempontjából is? Én 16-17 évesen próbáltam több lánnyal is (csók), aztán abbamaradt ez a dolog, biztos vagyok benne, hogy hetero vagyok, annak ellenére, hogy többször is volt ebben részem, tehát többször is akartam.

Az, hogy jobban megnézed a jó nőket, mint a jó pasikat teljesen normális, őszintén, szerintem a legtöbb lány így van ezzel. :D Csak az érzéseidet kell tisztáznod magadban... Mert amíg én mondjuk egy jó pasi esetén azt gondolom, hogy hú de jó lenne vele, meg elképzelem mit tudnék vele kezdeni, addig egy jó nőre csak irigykedek, hogy pl. milyen nagy mellei vannak, milyen szép az arca, és azt kívánom, bár én lennék ilyen.

2016. aug. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem igazán volt komoly kapcsolatom, pedig sokat segítene, hogy akkor most hogyan is állok ezzel a dologgal. Értem én, hogy minden lány megnézi a másikat, és persze velem is van olyan, hogy csak azért nézem meg, mert mondjuk tetszik a stílusa, haja, stb., és úgymond irigykedem, de előfordul az is, hogy elkezdek ábrándozni hogy milyen lehet a személyisége, mit csinálnánk együtt, milyen lenne egy kapcsolatban vele.
2016. aug. 28. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:

"Még nem igazán volt komoly kapcsolatom, pedig sokat segítene, hogy akkor most hogyan is állok ezzel a dologgal."


Nem kell előre eldöntened, hogy hogyan is állsz. Majd meglátod, amikor komoly kapcsolat adódik.

2016. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%

Szerintem ha már elgondolkodsz ilyeneken, biszexuális vagy, és ahogy mondod, nem homoszexuális, mert az ellenkező nemet is megnézed. :)És ez teljesen természetes, hogy egyik pillanatban az egyik nem vonz jobban, a következőben pedig a másik. Tapasztalatból mondom.

20/L

2016. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PONTOSAN ugyanígy vagyok ezzel a témával, mint te, csak 20 éves vagyok... Nálam még annyi a kiegészítés, ami hozzáad a zavartságomhoz, hogy volt egy pedofil tanárom, aki miatt félek a pasiktól. Mondjuk most kezd megoldódni a "gond", ugyanis szerelmes vagyok egy srácba... :)


Eléggé körbejártam a témát (ha van valami kérdésed, írhatsz), de röviden azt tanácsolnám, hogy úgy vagy normális, ahogy, ne próbáld megváltoztatni, kihez vonzódsz, kapcsolatba azzal kerülj, akivel jó hatással vagytok egymásra, a többi "apróság" ne zavarjon! :)

2016. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!