Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Gyermeketek mennyi...

Szülők! Gyermeketek mennyi időt számítógépezhet egy nap?

Figyelt kérdés
Napi hány óra az, ami már sok? A gyermek korát is írjátok le.

2016. aug. 7. 09:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nincs korlátozva, mivel más is érdekli. 12 éves.
2016. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Trafó1 ***** válasza:
36%
Ameddig 4-5 ös tanuló reggel 7 től este 9 ig gépezhet a kisebb 14 éves a nagyobb meg 7 től este 10 ig 17 éves.
2016. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
89%
Nincs korlátozva, napközben alig ül a gép előtt. Este/éjjel általában több időt tölt a gép előtt, van amikor éjjel 2-3-ig is. 17 éves.
2016. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
A kettes válaszoló fiait sajnálom.
2016. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Annyit amennyit szeretne 13 éves de sok mindent csinál kint így éjjel játszik.

De szünet van, az utcára nem szívesen engedem ki, kis településen lakunk de sok nemzetiségivel..

2016. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, elhiszem hogy félted de az se megoldás hogy sose engededed ki. Előbb vagy utóbb úgyis ki kell mozdulnia. Inkább tanulja meg megvédeni magát.
2016. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Sosem korlátoztam,és úgy gondolom,hogy én tettem jól.

Amíg sógornőm végig üvöltötte a napot a gyerekeivel,hogy márpedig kislányom/kisfiam csak 2 órát gépezel,addig az en fiaim kötetlenül néha-néha 10 percekre odaugrottak a géphez,aztán mentek tovább játszani. Soha sem néztem szúrós szemmel,ha esetleg 1 órát is ott ültek.

14 éves kora után pláne nem korlátozom,nincs hozzá jogom. Elég hülyén jönne ki,ha én a most 16-17 éves fiaimnak neki állnék pampogni,hogy nem gépezhetsz. Pláne,hogy saját laptopja/gépe van mindkettőnek.

Egyébként most sem töltenek túl sok időt a számítógép előtt,inkább éjjel aktívak.

2016. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Jó látni hogy még nem haltak ki az értelmes szülők.
2016. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
A kettes is értelmes, utolso. Nyilván úgy kell értelmezni, hogy ezen az intervallumon belül bármikor gepezhetnek a gyerekek. Elég nehezen képzelhető el, hogy a gyerek kettesnel jobb jegyet kap, ha reggel 7tol este 10ig a gépet veri. Pláne hogy elvileg iskolában is van.
2016. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Amennyit akar. 4-es 5-ös tanuló, heti 2-szer sportol és legalább heti 1-szer kimozdul a barátaival. Nincs értelme korlátozni, amúgy is a Műszaki Egyetemre készül.
2016. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!