Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy gyűjthetnék pénzt? 12...

Hogy gyűjthetnék pénzt? 12 éves vagyok! (többi lent)

Figyelt kérdés

Hali pénzt szeretnék gyűjteni!!Sminkeket és éksereket szeretnék rajta vannei.(A sminkek csak a sulis discok esetére.de anya külön nemad rá pénzt.)

Hogy gyűjthetnék??Naponta 300 ft-ot kapok(csak hétköznapokon és szünetek ben sem!)Kajára kapom.Ezt félre szoktam rakni.De így nem sok pénz jön össz.Ja és hetente kb 300 ft-ot elköltök ujságra!Írjatok tippeket hogyan gyűjtsek!!Lécci nagyon fontos lenne.(12/l)


2010. ápr. 21. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
12 évesen még szerintem nem igazán ezen kéne gondolkoznod, de ahogy érzed (smink, ékszerek). És heti 1500 ft nem is rossz. Egy hónapban 6000 ft. Nem hiszem el, hogy neked 12 évesen nem elég...
2010. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igazánól 12 évesen sehol se tudsz dolgozni,hivatalosan meg plána ,hogy nem (:

Szerintem beszéld meg anyukáddal,hogy mivel gyűjthetnél pénzt?!!

Egyébként havi 6000 HUF az sok pénz 12 évesen.

Én 16 éves vagyok és csak kicsit kapok több pénzt nállad.

Pedig az extra dolgokat,ruha (ami megtetszik pluszba,cipő stb.) magamnak kell megvennem.

Bár én ,most nyári munkára megyek,mert most tölöttem be a 16-ot és már mehetek néhány helyre :D

Beszélj anyukáddal,biztos segíteni fog neked kitalálni valamit.

Sok Sikert.SS

2010. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
OK!Értelek!De mégis kellene.Ha nem is költöm el rögtön de jó ha van!!Mondjuk van 2miliom baqnkkártyán és ha szolok anyuknak akkor vesz le.De nekem az az érzésem van ilyenkor(mármint mikor a bakártyás pénzből költekezek)mintha nem is a salyát pénzem lenne.Szivesebben költeném azt a pénzt amit én magam gyűjtök össze!:SGondolomez gáz.:S
2010. ápr. 21. 18:40
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Most tulajdonképpen azért jöttél ide hogy segítséget kérj,vagy azért hogy verd a nyálad hogy van '2 millió forintod bankkártyán..' ???

15/L

2010. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Jajj haggyad már,tudod milyenek a 12 évesek.

Dicsekedik :)

Teis dicsekedtél picinek nem?

Mondjuk én a 100 forintos babámmal dicsekedtem,de ez nem most volt.


Azért ne hazudozz,hogy 2 milliod van,vagy ha nem hazugság akor ne hangosztasd ,mert ez nem szép dolog

és nem menőzni kell vele :)



Akkor beszélj anyuddal,hátha ad egykis "munkát" neked.

2010. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező kommentje:

OK!Értelek!De mégis kellene.Ha nem is költöm el rögtön de jó ha van!!Mondjuk van 2miliom baqnkkártyán és ha szolok anyuknak akkor vesz le.De nekem az az érzésem van ilyenkor(mármint mikor a bakártyás pénzből költekezek)mintha nem is a salyát pénzem lenne.Szivesebben költeném azt a pénzt amit én magam gyűjtök össze!:SGondolomez gáz.:S


Figyelj a helyesírásra,mert borzasztó.Az amit elírsz az jó,énis szoktam.

De ilyet,hogy sajnálom,salynálom helyett ez borzasztó.

Tanulj nyelvtant.Sokan megfognak szólni majd érte.

2010. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

kamu...ja persze van 2milliod,en meg az angol kiralyno vagyok!

Amugy ha tenyleg van 2milliod akkor meg ne hangoztasd,mert ha egyszer ellopjak nagy baj lehet!


Amugy napi 300Ft pont eleg,vagyis eleg kellene,hogy legyen.En havi 3000Ft-t kapok és eleg.Erdekes...mondjuk szüli-,nevnapi penzt el szoktam rakni.


Mellesleg megtanulhatnal helyesen írni,hidd el,nem hatrany:)

15/L

2010. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 20 éves még gimis diák vagyok, és én is pont ugyanennyi pénzt kapok már vagy 6 éve. Nincs is szükségem többre, nem is várnám el, hogy ennél többet kapjak, még is minden nyáron a saját megtakarított pénzemből megyek nyaralni. Igaz nem egy felkapott nyaralás, de nyaralás... Sajna olyan környéken lakok, hogy dolgozni itt a felnőtteknek sem nagyon kell, nem hogy a diákoknak, így aztán marad a spórolgatás. Még is milyen ékszereket akarsz venni, hogy ennyi pénz kell rá?

A bankszámlával kapcsolatban: Nekem is van megtakarított, illetve félretett pénzem, amióta az eszemet tudom, bár ez régen még takarékbetétkönyv volt. No nem ennyi pénz volt rajta, de büszke vagyok rá a mai napig, hogy annyi is összegyűlt, a szülinapi, karácsonyi pénzekből amennyi most van. Ez a pénz viszont gondolom nem azért lett neked sem eltéve, hogy ékszerekre és sminkekre költsd, hanem hogy legyen némi alapod a jövődhöz és a majdani felsőoktatáshoz!

2010. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele menősködni!!

(és bocs a helyesírási hibákért.Csak gyorsan írtam.)Ja és azért írtam le h van pénzem h ne mondjátok azt h ne akarjak többet mert lehet h nem vagyunk olyan anyagi helyzteben.

2010. ápr. 22. 17:43
 10/14 A kérdező kommentje:

15:18-as

Pont azért szeretnék gűjteni h ne onnan kelljen levennni.Ja és am elégéé eltértünk a tárgytól!!!

2010. ápr. 22. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!