Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legtöbb "mai" tinédzserben...

A legtöbb "mai" tinédzserben tényleg nincs semmi nemzeti öntudat? Kamaszok nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A környezetemben szinte minden 16-18 évesen azt látom/hallom tőle hogy minél hamarabb el akar innen menni,és vissza sem jönne.(a legtöbben)Tényleg nem érzik azt hogy akármilyen is az ország helyzete,de akkor is ez az ő hazája és ameddig csak lehet kitart mellette ?

2016. szept. 10. 18:24
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
88%
#30 itt meg eldobható munkaerő vagy akit feketén fizetnek és akkor dobnak ki mikor kedvük tartja, ugyanaz a lenézés csak nagyobb bérért, ezért mennek ki, nem a hatalmas szeretetért.
2016. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
79%
Vagy mégsem, 30as. Tudod nem csak mosogatni lehet kint, sőt nem csak alkalmazott lehetsz.
2016. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
16%

Kulfoldon elek 25 eve.

Amit latok a magyarok jonnek minimalberert robotolni.

Gettoban laknak csotanyosban es nem tanulnak nincs bennuk kesztetes se szorgalom annyira rosszul nulla beszelik a nyelvet egy orvosi idopontot nem tudnak maguknak kerni.

Szedik a paradicsomot valogatjak a budos hasznaltruhat a husgyarban mocskos disznokat vagnak es csomagolnak es almodoznak melegitoben egy szep uj jovorol.

Evente 3x hazamennek kozben heti 48 60 orat dolgoznak utazassal egyutt.

Egy kezemen meg tudom szamolni hany tanult es sikeres magyar el itt.Ezek altalban azok akik mennek tovabb mint expadensek orszagrol orszagra.

Kulfoldi alom .....gettos nachtmerry lesz

2016. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
34%
Mivel itt nincs igény a szakmámra, én is külföldön képzelem el a jövőmet. 17/F
2016. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
14%
Akkor huzzal bele a hasznos nyelvtanulasba
2016. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
81%

Korabban irtam ide,engem is leszoltatok,hogy dolgozhatok minimalberert stb. Elarulom,hogy gyogyszeresznek keszulok,es mindent meg is teszek azert,hogy ez sikeruljon. Ugy sejtem,ilyen szakember mindig kell,es ezzel a diplomaval nem mosogatni fogok. Ja,es mar most ket nyelven beszelek felsofokon.

De oke,kossetek bele mindenbe.

2016. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
Ugy legyen addig hosszu az ut es hogy is mondjam a magyarok nyelvvizsganak es tudasnak nevezett valami nem eleg kulfoldon dolgozni meg egy szinkron nelkuli filmet megnezni sem eleg.
2016. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
31%

Kettannyelvu gimiben tanulok(4,8 az atlagom 2 eve,mielott beirnad,hogy kettessel nem nehez elvegezni ezt sem),de oke,majd biztos nem tudom hasznalni az adott nyelvet:D

Komolyan nincs jobb dolgod,mint masokba belekotni,te nagy vilaglatott felnott?

2016. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

Egyenlore sehol sem vagy es semmit nem tettel le az asztalra.

Vegzedseged ? Diplomad ? Felvettek mar valahova ?

Ezek megvannak jelentkezz ujra

2016. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
90%

„A környezetemben szinte minden 16-18 évesen azt látom/hallom tőle hogy minél hamarabb el akar innen menni,és vissza sem jönne.(a legtöbben)”


(Bocs, nem kamasz vagyok, hanem szülő, úgy válaszolok.)

Egy 16–18 éves általában még nemigen érzi át ezt a dolgot, mármint nem tudja megítélni, hogy vissza fog-e vágyni a hazájába vagy sem.

Szerintem egyébként nagyon jót tenne mindenkinek, ha egy időre kimenne küldföldre, és szélesedne a látóköre (no meg rájönne, milyen egyedül boldogulni valahol). Szóval ettől nem kell kétségbe esni, számomra ijesztőbb az, ha valaki nem akar tanulni, tapasztalni a világról.

Tanuljanak csak, és hozzák hozzák haza a jó dolgokat, állítsák majd talpra az országot – de nem azért, ahogy itt valaki elég tukkón fogalmazott, hogy majd mi „felnőttek” a nyugdíjunkból dögöljünk (pláne. mivel nekünk nem lesz már nyugdíjunk, hála „kormányunknak és pártunknak”), hanem hogy az ő utódaikban már egészséges nemzeti öntudat buzoghasson. Például azáltal, hogy szert tesznek a magyarok némi „polgári öntudatra”, és nem leszünk végre a sok birka országa, aki buzgón bégeti vissza, amit a „főkolompos” odavakkant nekik, és félrenéz és tűr, bármit tesznek vele a politikusok.


Az a gond, hogy mikor a magyarkodók azzal jönnek, „magyar nemzeti, keresztény” értékeinket miért veszik semmibe az emberek, csak épp azt felejtik el, hogy a fenti kitételben a „kereszténység” részt szintén annak köszönhetjük, hogy egy uralkodónk – jó politikusként – rájött, ezt a vallást kell felvennie, ha az ország fennmaradását biztosítani akarja.

2016. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!