Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legtöbb "mai" tinédzserben...

A legtöbb "mai" tinédzserben tényleg nincs semmi nemzeti öntudat? Kamaszok nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A környezetemben szinte minden 16-18 évesen azt látom/hallom tőle hogy minél hamarabb el akar innen menni,és vissza sem jönne.(a legtöbben)Tényleg nem érzik azt hogy akármilyen is az ország helyzete,de akkor is ez az ő hazája és ameddig csak lehet kitart mellette ?

2016. szept. 10. 18:24
1 2 3 4 5
 41/45 Csibebogár válasza:
12%
Sajnos tényleg sokan akarnak külföldre menni, de szerintem Magyarországon is lehet munkát vállalni, és nem éhen halni.Én mindenképpen támogatom, hogy a magyarok Magyarországon dolgozzanak.
2016. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
16 vagyok és azért szeretnék külföldre menni, mert itt x fizetéssel egy átlagos életet élhetsz, kint pedig jobbat. Na melyik a jobb? Ettől függetlenül szeretem Magyarországot. Viszont ezek az ünnepségek szerintem túlzásba vannak vive. Akár szégyen, akárnem de én nem tudom hogy miért kellett pingvinben szenvedi marc 15-én. Tök fölösleges. Csak megutáltatják a fiatalokkal ezeket az ünnepeket
2016. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem lehet megélni
2016. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
56%
Én 18 vagyok, és egyáltalán nem érzek semmi ilyet, és miért is? Várj, megvan: mert semmibe veszik az embereket. Gondolj bele: a kórházakba kb meghalni mennek az emberek, az oktatásügy meghalt, és nem akarják újraéleszteni. És csak halkan jegyzem meg, hogy mélyszegénység van, és hajléktalanok is szép számmal vannak az országban. De azért kell nekünk a vizes eb, meg új stadion, holott nincs normális focicsapata az országnak. Ja, és az olimpiát is ide tudnám sorolni, de nem teszem, mert elméletileg nem lesz. De annyit hazudnak, hogy én már semmit se tudok elhinni a kormánynak. Plusz láttad már a plakátkampányokat? Magyarország jobban teljesít! Hol???? Amikor emberek halnak meg éhen, vagy mi??? Na, kb pontosan ezért. Ráadásul máshol totál más az oktatási rendszer, mert nálunk az van, hogy leülsz, és hallgatsz, majd másnap visszamondod, azt amit kell. Máshol? Megtanítanak gondolkodni, és arra, hogy hogyan láss át a dolgokon...
2017. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nem fogok valami unalmas munkát végezni aprópénzért amikor egy fejlett országban azt csinálhatom amit szeretek és még fizetnek is.
2017. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!