Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok hogyha a 12 éves gyereketek bevallaná hogy cigizik?

Figyelt kérdés
Ez természetesen egy elméleti kérdés!

2016. okt. 2. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon csalódott lennék, nem tudom mit szolnék. Remélem soha sem kerül rá sor.
2016. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok szülő, de először is nagyon megdöbbennék. 12 évesen még nagyon nagyon fiatal a cigihez és nem kéne. Én is sokáig meg voltam lepődve hogy a 16 évesek már cigiznek és most meg már a 12-14 évesek is azt csinálják. Persze nem mindenki.

Nem örülnék neki, de nem ordítanám le, hanem elmagyaráznám neki hogy ne tegye tönkre az egészségét,kipróbálta de ne szokjon rá.

2016. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak mindenki így gondolná...
2016. okt. 2. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
fiam ki próbálta ennyi idősen és sikerült megbeszélni ezt a csúnya szokáshoz ne szokjon hozzá, nem tesz jót neki. példa ként magamat állíttattam infarktus szív műtét. Nem is dohányzik, hanem sportol játszik csajozik. most lesz 14 éves imádom.
2016. okt. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felvázolnám hogy mennyire káros és milyen nehezen ürül ki a szervezetből. Valószínűleg lenne egy-két keresetlen szavam hozzá, de nem ordibálnék meg nem rendeznék jelenetet. Emlékszem apám sem cirkuszolt amikor 14 évesen cigizni kezdtem, nem is volt utána már olyan érdekes a dolog.
2016. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az érnének két vége van. Nyílván az egyik hogy káros, könnyű függővé válni stb (ezt mindenki tudja)


Viszont! Bevallotta! Szerintem ez igen becsülendő!

2016. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Norbi658441 válasza:
72%
Mutatnék képeket hogy hogyan végzi ha folytatja.Eltiltani nem tudod mivel az lehetetlen dolog.
2016. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%

1. Meglepődnék

2.megkérdezném hogy honnan szerezte

3.elmagyaráznám neki hogy miért káros (De nem ordibálnék)

4.kicsit nagyon megvonnám a szabadságát

5.rájönne hogy sz*r ötlet volt és megbánja

6. Boldogan élünk míg meg nem hallunk


**********VÉÉGGEE**********

2016. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
91%

én még csak 13 éves vagyok, de soha sem próbáltam ki cigit és nincsenek is olyan barátaim, akik hasonló önkárosító dolgokat használnának. megtanítottak rá a szüleim.

amúgy szerintem ha cigizik és lány akkor szerintem csak menő akar lenni. nálunk is az osztályomban a menő lányok is mindent előbb kezdtek el. nem a durva dolgokra célzok,hanem a csúnya beszédre, a pasizásra, a nem írok leckére és a kamaszkori veszekedésre

2016. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!