Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a gyereketek...

Mit szólnátok, ha a gyereketek ilyeneket rajzolna, és meglátnátok?

Figyelt kérdés
Fekete rajzok,alone felirattal,egy lány,aki egy épület szélén áll,és le akar ugrani,stb
2014. máj. 11. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kérd meg,hogy írjon ide ő.Hidd el ,ha vele egykorúaktól,ismeretlenektől hall tanácsokat,akkor az sokkal ösztönzőbb.Hány éves?
2014. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban beszélgetnék vele, hogy miért érzi magát ennyire magányosnak. Keresnék egy különórát, ahol jól érzi magát, és új embereket ismerhet meg. A szuicid hajlam öröklődik, nézz körbe a családban! Ha találsz ilyet, és úgy érzed, a lányodnak nincs oka ilyeneket rajzolni, fordulj szakemberhez.
2014. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Ezt azért nem kell ennyire felfújni... azok a tinik, akikben van egy kis alkotói hajlam, átesnek ezen a depressziós korszakon (de általában a többiek is).

Én verseket írok, és 13-14 évesen mindegyik arról szólt, hogy megölöm magam, nincs értelme tovább élni, stb. Ma már 19 éves vagyok, soha nem akartam öngyilkos lenni, és teljesen egészséges lettem :) Húgom rajzol, 13-14 évesen ő is rengeteg sötét dolgot rajzolt, pl. felakasztott emberek, csupa vér, stb... Most lesz 16, még mindig rajzol, de már semmi ilyesmit.


Ha csak a rajzai ilyenek a gyereknek, és pl. viselkedésben nem nyilvánul meg depresszió, vagy öngyilkossági hajlam, beteges mértékű magábafordulás, akkor nincs ok aggodalomra. Rajzelemző szakemberhez meg aztán főleg ne vidd el, mert azok rengeteg hülyeséget tudnak mondani.

2014. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nincs rendben,hogy ilyeneket rajzol. Nagyon fontos lenne valahogyan megközeliteni a témát. Milyen idős/nemü?
2014. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mindenkinek megy a zöld:)

Egyébként 13 és lány.

2014. máj. 12. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ez olyan furcsa,h lepontozzák a váélaszomat,amiben szerintem segiteni kéne egy gyereken...
2014. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!