Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van akit érdekel hogy hogyan...

Van akit érdekel hogy hogyan vizsgálják meg kamaszgyerekét az iskolákban? Emberségesek-e? És tudtok e minden vizsgálatról?

Figyelt kérdés

A fériak egészségénél a diákok vizsgálatokkal kapcsolatos jogaival foglalkoznak és kérdés 10. oldalán van bemásolva a viszgálatokkal kapcsolatos élményük,olvassátok el,egyik másik kiakasztó.


Aki elolvasta szülőként csak normális,rövid választ írjon.Szerintem sok helyen durva amit csináltak.


2010. ápr. 25. 11:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
10 oldalon a kommenteknél vannak a vélemények,tapasztalatok,lehet hogy csak én túlzom el,de szerintem durva a tömeges vizsgálat és ha tud valaki mondja meg mi ez a bugyi letolás lányoknál és megnyomkodás mindenhol a többiek jelenlétében.
2010. ápr. 25. 12:00
 2/24 anonim ***** válasza:
és ezt hol lehet elolvasni? linket nem tudnál iderakni? köszi
2010. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd, mit olvassunk el? Köszi!
2010. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..


tényleg elképesztő. nálunk is "tömegvizsgálás volt" de csak cipőt és pulcsit kellett levenni... súlyt, magasságot mértek és kérdezhettél ha volt kérdésed. ilyenről én még nem is halottam...

2010. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
hát ez elég durva. a fiam még csak 7.es álltalánosban, nálluk még nem voltak ilyen vizsgálatok, de tuti elmondom neki h semmire nem kötelezhetik. ilyesmikre meg főleg nem. ha mégis meg fogják tenni akkor tuti meg nem állunk az isiigazgatoig, és ha kell akkor tovább megyünk.
2010. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki bemásolta mert nekem nem sikerült,többször elszállt a gépem,csak azért írtam hogy tudják ezt is a szülők és a gyerekek is,jobb ha felkészülnek.Szóval ezek szerint nem én túloztam el és egy csomó ezzel kapcsolatos 2009. év végi kérdést is találtam még ahol úgyan ilyen vizsgálatokról írtak ugyanezen módon.Nálunk semmi ilyen nem volt,de ettől elképedttem.
2010. ápr. 25. 12:35
 7/24 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Remélem megtudjátok nézni ez egy régebbi,hasonló tapasztalatokkal

2010. ápr. 25. 12:39
 8/24 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..


Többet nem másolok be,de tele van ilyenekkel és némelyik nagyon durva.

2010. ápr. 25. 12:42
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem még egy gyerek sem halt bele, hogy meglátta valaki a meztelen seggét vagy a lomposát.


Bevallom csak 1-1 hsz-t olvastam el, de amíg csak megnézik, hogy normálisan fejlődött-e a poronty addig viselje el.

A katonaságnál is hasonlóképpen zajlott az EÜ alkalmassági anno, mégse rinyált senki.

2010. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Olvasd végig,ezt úgy tették,hogy közben a többiek mindent láttak,és teljesen meztelenre kellett vetközniük sokszor,volt hogy kisgyereknél az anya sem tudott a vizsgálatról,meg tömegesen csinálták.


Szerintem meg igen is egy intim vizsgálatról a szülőknek is tudniuk kellene és igen is itt a gyerekeknek is joguk van ebben a kérdésben dönteni,nekem sem mindegy hogy ki és hogyan vizsgál meg nőgyógyásznál,és fontos az orvos személye.Ilyen kérdésekben a gyerekenek is joga van bele szólni.

Én akárkinek nem hagynám a gyerkem hogy megvizsgálja,ilyen vizsgálatok esetén,mindegy hogy fiú v.lány e a gyerek,és a kora sem mindegy,főleg a módszer.Az ilyen vizsgálatok visszafele fognak elsülni,mert a rossz tapasztalat miatt méginkább nem fognak később sem vizsgálatokra járni.


Azért itt túlzásokba esetek a vizsgálatokkal kapcsolatban.


Lehet az utolsó író bárki előtt kollágák előtt is simán meztelenre vetközik és hagyja hogy a jelenlétükben vizsgálja meg a nőgyógyász,de normális embert zavarná a helyzet és valószínűleg a gyereke v. majdani gyerekei lelkivilága és érzelmei sem érdeklik,mert itt kb úgy bántak a gyerkekekkel mintha valami csorda lenne.


Én a sima rutin vizsgálatott mertértem de a többi vizsgálatot nem engedném saját gyerekemnél,erre keresnék általam már ismert megbízható személyt.Én sem engedttem volna,hogy általánosban v. középiskolás koromba ilyen vizsgálatokat csináljanak rajtam és ilyen módon.

2010. ápr. 26. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!