Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok pár szót a 12hetes...

Mondanátok pár szót a 12hetes genetikai vizsgálatról?

Figyelt kérdés

Nektek csak ultrahang volt? Vagy volt vérvétel is? Nekem a 12hetes uh-n csak ülőmagasságot és tarkóredőt mértek. Combcsontot stb-t nem. Közben mondta a doki, hogy meg van mind a 4 végtagja, gerince szépen látszik, de ezeket csak szóban mondta el. Vérvételen sem voltam. Nagy baj?

13hkm


2011. júl. 17. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én se voltam vérvételen, minek? Az első trimeszteri vérvételt megcsinálták jóval a 12 hetes UH előtt. Ha meg kombinált tesztet akartál volna ahhoz kell vérvétel, de sok helyen fizetős, azt külön kérni kell és kifizetni.

Nekem is CRL-t mért és tarkóredőt, valamint megnézte látszik-e az orrcsont. A combcsont még teljesen lényegtelen.

2011. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én szerencsés voltam mert nekem a sejtbank támogatta az egyébként elég borsos árú vizsgálatot. Nekem vérvétellel egybekötött uh-m volt. De testvéremnek például csak uh-ja...ez változó de úgyis a tarkóredő mértéke az ami pontos értéket ad (mármint nálunk az volt a mérvadó mer két baba van)
2011. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magán úton csináltattam a 12. hetit, nekem mértek mindent. Vérvétel is volt, az is negatív lett!

De ha az uh jó, akkor nyugi!

2011. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!