Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A győri kórházban mennyibe...

A győri kórházban mennyibe kerül egy fotó/dvd az ultrahang vizsgálatról (nem 4D-re gondolok! )? Csekket hol lehet kérni?

Figyelt kérdés
Most, hogy már sorszámos rendszer van, nem jönnek ki az asszisztensek beszedni a kiskönyveket, és csekkek sincsenek kitéve, mint régen. Most is előre kell fizetni gondolom, de honnan tudok csekket kérni??????
2011. szept. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szia egy kép 500 Ft és a védőnődnél tudsz csekket kérni. befizetett csekkel menj annyi pénzt fizess amennyi képet akarsz kérni.
2011. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi. Dvd-t nem lehet kérni? Régen videókazira lehet kérni a felvételt ( jó pár évvel ezelőtt). :)
2011. szept. 16. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, védőnő ad csekket, egy kép ötszáz egy felvétel pedig 2000 forint, nekem még a 12.hetin is szájhúzogatva adtak képet,akkora bunkó szonográfus nincs is a földön még egy mint itt Győrbe,.Azt mondta mi a fenének nekem ilyen korában még kép?:) a férjem leugatta, úgy, hogy visszafogta magát, azt is tudd, hogy egy kísérő tehát akár a párod is bent lehet veled, és a 12.hetit már nem hüvelyivel csinálta nekem hanem hasival, pedig kövér vagyok.
2011. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos volt szerencsém ehhez a bunkóhoz. Évekkel ezelőtt a vizsgálat közben röhögve diktálta a kollégájának, hogy milyen újságot hozzon neki mert valami vicces cikket látott az elején, aztán belekortyolt a kávéjába és ennyit mondott vigyorral a képén és tök flegmán: "Ez a gyerek nem is él. Végeztünk, felöltözhet."

Mondanom sem kell sírva rohantam ki a vizsgálóból.

2011. szept. 17. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!!!!!!!:( sajnálom, és igen, egy .ohadék, és még mindig ott dolgozik...valakinek el kéne kapnia és jól elvernie:S
2011. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!