Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A ti kamasz fiatok...

Szülők! A ti kamasz fiatok mit csinál szabadidejében?

Figyelt kérdés
Mennyi időt jár bulizni, mennyit tölt a barátaival? Hány évesen kezdett bulizni?

2016. okt. 8. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Dolgozik. Bulizni nem jár, a barátaival ülnek össze péntek-szombaton két-három órára kártyázni. 17 éves.
2016. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

hogy ez milyen jó gyerek :)

nem azért , de egy 17 éves fiú igenis járjon szórakozni, járjon csajozni, stb, ne 30 évesen döbbenjen rá arra h elszállt a fiatalsága, ő meg átaludta ...

2016. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Iskola időben hétköznap csak edzésre jár, hétvégén buliba havonta-kéthavonta, de a haverokkal minden hétvégén találkozik a törzs helyükön, 17 éves.
2016. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én fiam 17 éves, néha jár bulizni, elég sok időt tölt a barátaival, ami szerintem nem gond. Péntekenként elmennek egy sörre a haverokkal.
2016. okt. 8. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nincs megtiltva neki hogy eljárjon, de nem akar, erőltetni pedig nem fogom...
2016. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem jár bulizni valahogy sosem erdekelte szamitogepezik a barataival. Most egyikhez ment at a gepet is vitte :D
2016. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat bulizok, mert fáradt vagyok hozzá. 17f
2016. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,hogy nem szulokent irok,de van egy 20 eves batyam es emlekszem,miket csinalt kamaszkent.

Zenelni jart,illetve edzoterembe a haverokkal. Jol tanult,de sokat bulizott. Hetvegente kb sosem tudtam normalisan aludni,mert hajnalban amikor hazaert(termeszetesen reszegen) mindig felkeltett. Csajozasrol annyira nem tudok,de tekintve,hogy 16 eves kora ota megvan a baratnoje,nem hinnem,hogy sok ilyen bulis kavarasa volt.

2016. okt. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A barátnőim panaszkodnak mindig, hogy a fiaik (az én fiam barátai) túl sokat járnak buliba, van hogy hulla részegen mennek haza (az enyém még soha nem jött haza hulla részegen, max egy kicsit ittasan). Azt mondta, hogy iszik ha kínálják, de tudja hol a határ. Ti mennyire tiltjátok az alkoholt?
2016. okt. 9. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Keresztfiamrol tudok nyilatkozni.

O motorozni szeret.


Havi egyszer jar buliba, tobbszor hazibuliba. Egy-ket sort iszik. Nem dohanyzik.

2016. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!