Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám szinte sehova sem enged...

Anyám szinte sehova sem enged el a városon kívül, hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva pontosan 17 éves leszek. Nagyon szeretnék már világot látni, megismerni mindazt amit eddig nem ismertem. Nem külföldre gondolok én, hanem ilyen 3-4 órára lévő városokba, mint például Budapest. Sok olyan barátom van a neten akiket évek óta ismerek(4-5 éve) és őket is meglátogatnám. Persze én sem vagyok buta, tudom hogy vigyázni kell az életben, mivel sok rossz ember van a világba. De az ég szerelmére! Ha mindig anyuci kicsi lánya maradok, 20 évesen semmit sem fogok megtalálni, nem lesznek élményeim, emlékeim. Már régóta el szerettem volna menni Budapestre az egyik PlayIT-re vagy MondoCon-ra. Mit tegyek? Sehogy sem tudom megtörni a jeget!

2016. okt. 5. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

15/L vagyok de engem simán elengednek.

próbálj anyuddal beszélni, milenne ha közösen mennétek el pestre, aztán késöbb egyedül is elengedne (talán)

szerintem csak nagyon szeret és félt téged, de ez már kicsit beteges. nincs olyan barátod akinél alhatnál pl és akkor nem kéne sötétben haza menned se( ha emiatt aggódik)

2016. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2%
altatót keverj anyud italába és elenged : - )
2016. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha először ő is veled menne az szerintem sokat segítene a helyzeten.
2016. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha barátokkal mennél, én is mentem MondoConra, anya elengedne egydül is, de inkább fizette a vonatot+belépőt egy barátomnak (alapból nem ment volna senki ismerős) csak hogy ne kelljen este budapesten egyedül bóklásznom :)
2016. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mért nem enged el. Azért Budapest nem olyan veszélyes hely. :D Én 17 évesen teljesen egyedül mentem el Prágába és Karlovy Vary-ba, és semmi bajom nem lett, sőt.
2016. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!