Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek melyik a rosszabb...

Szerintetek melyik a rosszabb (szülők elsődlegesen) a fú vagy az alkohol?

Figyelt kérdés

Sok olyat látok hogy 16éves oszt. társaim minden hétvégén bevedelnek fél liter vodkát és utána ha szívok egy jointot még ők magyaráznak hogy milyen káros életet meg hogy hülye drogos :D Ti ezzel hogy vagytok szerintetek melyik a jobb?


17/F



#fű #kamasz #marihuána #joint #spangli #Wiz Khalifa #Snoop Dogg #Nem bio meg ilyen fasságok hanem igazi
2016. szept. 28. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az alkohol károsabb nagy mennyiségben. Egyik sem egészséges igazából. Az alkohol viszont legális ezért elfogadottabb.. Egyiket sem kell túlzásba vinni,és egyszerre csak az egyiknek "hódolni" Magam részéről mindkettőért kapna egy fülest a fiam,de azt gondolom az alkohol több családott tett már tönkre...
2016. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most látom félreírtam: fű-t akartam írni!
2016. szept. 28. 20:38
 3/17 A kérdező kommentje:
Mindenből a mérték a fontos(kemény drogokra nem igaz).
2016. szept. 28. 20:39
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Az alkohol rosszabb, sajnalom, hogy ilyen konnyen hozzaferhetnek az emberek, mig a fuvet nagyon tiltjak.
2016. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én azon csodálkoztam hogy nehezebben szerzek egy sört mint füvet... Sőt múltkor mikor tekerünk, füvet 10perc alatt szereztünk(pont felettünk lakott a haverunk) dohányt pedig kb 50p alatt :D
2016. szept. 28. 20:51
 6/17 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt függőkről? Más egy gimnazista/egyetemista ha hétvégenként elszív egy spanglit, mintha egy 40éves lőné naponta magát heroinnal(a kábítószer tág fogalom). Te tán anno nem ittál,cigiztél vagy csináltál bármit?
2016. szept. 28. 20:57
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Mibol gondolod, hogy nem leszel fuggo?
2016. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezt felteheted a Magyar fiatalság 90%-nak is hogy honnan tudja hogy nem lesz alkoholista? Kis százalék lesz csak az...
2016. szept. 28. 21:08
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Jos vagy?
2016. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
4-es vagyok! Kamaszkent en is probaltam ezt azt, aztan igy felnottfejjel rajottemn, hogy igazibol nagyon nem olyan meno a dolog, hiaba predikaltam anno a fu mellett, es tartom meg mindig jobbnak az alkohollal szemben. Egyszeruen klasszabb a vilag annal, hog neha megfeledkezz magadrol. De erre majd Te is rajossz idovel, most a probalgatasok idoszaka van. Ha a gyerek (most meg nagyon kicsi), ezzel jonne, hogy fuvezett a hetvegen, hat azt mondanam neki, hogy ok, de esszel. Miert alszenteskedjek, ha anno nekunk is volt mindig otthon? Azt visoznt tudni kell, hogy ez a fu, mar nem az a fu, szoval okosan! De mint irtam az elobb, a vilag sokkal jobb hely, hogy orakat pocsekolj el az eletedbol bermilyen tudatmodosito miatt! :)
2016. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!