Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az hogy manapság a...

Miért van az hogy manapság a 13-14 alatti gyerekeknek gyakorlatilag megtiltják a szerelmet?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben olvasom hogy "még gyerek, még ne fiúzzon, még nem kell neki kapcsolat", amikor én voltam kicsi már oviban is volt akinek tetszett egy fiú, megfogták egymás kezét, puszit adtak egymásnak és azt mondogatták hogyha nagyok lesznek össze fognak házasodni, mégse mondta senki hogy nekik nem kell ez, meg hogy ilyet ne csináljanak, hagyták őket mert aranyos és csak megéltek egy újonnan felfedezett érzést, manapság már ha a gyerek 14 alatt ránéz egy hímneműre már hozzák a vasvillát a szülők.
2016. okt. 22. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert a mostani 13 évesek nem állnak meg egy ártatlan csóknál, nem várnak a szexszel évekig, és nagyipari szeretnék, ha az ő lányuk lenne a következő, aki kiír egy kérdést, hogy "Ugye nem vagyok terhes?".


Ne legyél naiv. A 13-14 éves lányok is azért rohangálnak egész nyáron félpucéran, mert pont olyan szexuálisan túlfűtöttek, mint a fiúk.

2016. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Egyetertek az elsovel.

Ismerek 12 eves lanyt, akinek kiszivtak nyakat, mellet.

Most azon jar az esze, hogy fel akarja toltetni a szajat...mert az olyan szexi.

Tulzasba esik a mai fiatalok joresze.


13, 16 eves lanyaim vannak.

2016. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Az ovisok nem esnek teherbe. A 13 évesek igen.
2016. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kérdező,részben egyet értek veled

bár szerintem ez nem kor hanem érettség kérdése

2016. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal nem lenne probléma, ha ilyen korban a szerelem csak annyiból állnak, hogy puszit, vagy csókot adnak egymásnak, kézen fogva elmenne a cukrászdába vagy ilyenek, hanem az, hogy konkrétan rojtosra akarják magukat dugatni mindnyájan. A fiúk meg persze kapnak az alkalmon, csak a 90 százalékuk azt se tudja mit csinál. Aztán meg mehetnek abortuszra. Ezért van az, hogy rossz szemmel nézünk erre, nem másért. És mielőtt mondod, hogy ez ritka eset, az ismerőseink körében sőt még a családban is így született meg egy két poronty, hogy a lányka ilyen fiatalon felcsináltatta magát... Erről ennyit. Tisztelet a kivételnek persze.
2016. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Elképesztőek amúgy a mai fiatalok. El van rontva rendesen ez a korosztály azt hiszem. Azért ez elég vastagon a szülők sara szerintem. 13-14 évesen nekem az volt a legnagyobb öröm, ha elmehettem sétálni barátnőkkel vagy esetleg moziba. Nem az, hogy fiúzok. Lehet én vagyok a későn érő típus, de ekkoriban engem ezek nem is érdekeltek. Most 18 éves vagyok, három hónapja van barátom, és ő az első minden tekintetben, és erre azt hiszem büszke is lehetek. :D És nem is értem, hogy 13-14 éves gyerekek ezt milyen felindulásból teszik.
2016. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

14 vagyok, barátom még nem volt de van aki tetszik, szóval belegondoltam már a dologba meg itt is olvastam kérdéseket és en sem tartom jónak hogy szinte mindenhol ezt írják 13-14-15 éves lányoknak, hogy ne fiúzz, inkább tanulj, ráérsz meg. Szerintem nem jó ha egy szülő tiltja a gyerekét attól, akibe szerelmes. Egyszer voltunk vendégségben, kérdeztek tőlem dolgokat, hogy megy a suli meg ilyenek és azt is hogy mi van a fiúkkal, mondom semmi, anyukám meg mondja hogy még kicsit korai lenne. Mondja ezt úgy, hogy neki negyedikben volt szerelme először. És tényleg, van lvjs szerelem, alsóban is pár osztálytársam együtt volt. Szerintem ebben a korban (12-15 evesen) belefér a csók, puszi, kézenfogva járkálás, randi, együtt menés moziba, sétálni, cukrászdába, átmennek egymáshoz, de több nem, azual még várni kell egy jó ideig.

De sajnos sok olyan van, aki nem ilyen. Egyik évfolyamtársam, szintén 14 éves, volt màr minimum 3 pasija, erősen kiszívva a nyaka, ilyen kép fent az instagramon, már nem szűz, sőt, valami fertőzést is összeszedett. Lehet, ezért féltik annyira a szülők a gyerekeket.

2016. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok. Anyukám mesélte, hogy én is voltam "szerelmes" az oviban. Annyiból állt hogy minden reggel megvártuk egymást az ovoda kapujánál és kézenfogva mentünk be, majd együtt játszottunk. 12-13 évesen nagyon tetszett egy fiú, 2-3 hétig nagyon sokat beszélgettünk és az iskolai táborban 1 hétig sokat voltunk együtt. 15 évesen lett először barátom, szájrapuszi volt a legtöbb 3 hónap alatt. 16 évesen ismertem meg a jelenlegi párom, 17 éves voltam amikor először szeretkeztünk 3,5 hónap után. A párom 1,5 évvel idősebb nálam, neki is én voltam az első, akivel szeretkezett. Előttem neki volt egy 1,5 éves kapcsolata.

Ugyhogy nem kell 1 kalap alá venni a mai fiatalokat. Van olyan nem éppen fiatal ismerősöm, akiről tudom hogy 13 évesen vesztette el. Régebben is volt, aki korán szexelt, és olyan is aki "leányfejjel" 15-16 évesen lett terhes. Változott a világ, de nem újkeletű dolog ez szerintem.

2016. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert a mai 13-14 évesek már nem csak sétáltatni,meg puszit adni,egymás kezét megfogni akarják csak,hanem szexelni!!!!


Tudod hány olyat hallottam hogy 14 éves lány 20 éves fiúval már!


Elég szomorú hogy 14-15 éveseket már keményen kerülhetnek!!!(sexre gondoltam)

És sok mindenről a szülő tehet 14-16 éves gyerek pircingért,tetkóért síránkozik és a szülője amilyen eszetlen el is viszi tetováló a gyereket.

14-16 évest engedi a 20 éves fiújával hosszú hétvégézni és azt hiszi hogy modern szülőyez nem modernság hanem erkölcsi nullát nevel a gyerekből.


Közben meg a javában sexelő 14-15 évese annyira nagy gyerek,annyira dedos hogy a gyerekorvoshoz is anyuci viszi el,a tankönyvet,a ruháit,szendvicsét anyuci csinálja meg.



Semmi baj nem lenne ha normális,korának megfelelő módon lenne szerelmes egy kamasz gyerek

2016. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Én anyukám is tiltotta. Így romlott meg a kapcsolatunk. Arról nem is beszélve, hogy ezek után semmit sem mondatm el neki.
2016. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!