Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek 15-16...

Szülők! Ti elengednétek 15-16 éves gyermeketeket a jelenlegi migránshelyzet mellett Németországba?

Figyelt kérdés
Egy német kirándulásra mennének az iskolával, nagyon régóta szerette volna, a beszéde sokat fejlődne ezáltal. A kirándulás februárban lesz, most kell leadni a nevezéseket, de aggódom a migránshelyzet miatt. Az iskolában megnyugtattak, hogy a gyerekek jó kezekben lesznek. Mégis mit tegyek?

2016. nov. 3. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Elengedném
2016. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

így elengedném!

ha csak bnőkkel ment volna esetleg úgy nem!

2016. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Én Németosztágban élek, és itt nincs "migránshelyzet" semmivel sem másabb az élet, mint a migránsok elött!


A gyereknek semmi baja sem lesz, sokkal többet ártasz neki, ha túlfélted értelmetlen hülyeségek miatt.

2016. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem hogy jön a kérdéshez a migránshelyzet. Persze hogy elengedném.
2016. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Elengedném. Én nem sokkal a londoni metrorobbantások után voltam iskolai kiránduláson Londonban és környékén. A szüleimnek eszébe sem jutott, hogy ne engedjenek el, pedig édesapám aggódó szülő, aki rengeteg gyakorlati tanácsot adott mindig, ha olyan helyzetbe kerültem (először otthon szülők nelkul, első buli stb), de nála ez munkahelyi ártalom , mert "gyilkossági nyomozó" volt sokáig, így az átlagnál gyanakvóbb és féltőbb.
2016. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Jobb ha elengeded.
2016. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

16 évesen voltam én is a gimivel, Hamburg mellett egy kisvárosban. Hatalmas élmény!

Nyugi, nagyon vigyáznak rájuk. :)


Itt a városban is van egy tábor, ezzel az erővel az utcára se mehetne. :(

2016. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Németországban nincs "migránshelyzet". Nem kell minden hazugságot elhinni amivel a habonymédia traktál.
2016. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan. En is kint elek, semmi Orban-fele gyuloletkelto agymoso migranshelyzet nincs, pedig Munchentol nem messze lakom a csaladommal. Ne az RTL Klubnak meg a TV2-nek higgy. Valoban vannak migransok, es valoban sok kulfoldi van, mint ahogy mondjak, ez egy multikulturalis tarsadalom, sok neppel.
2016. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi.
2016. nov. 4. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!