Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ondófoltok az ágyneműm és...

Ondófoltok az ágyneműm és ruhákon?

Figyelt kérdés

A fiam 14 éves. Az elmúlt napokban arra lettem figyelmes, hogy foltok jelentek meg a alsógatyájában, az ágyneműjén és egyéb ruhadarabokon.


A foltok egyértelműen megszáradt ondóra emlékeztetnek.


Mit érdemes ilyenkor csinálni?



2016. nov. 6. 14:39
1 2
 11/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
33%

A lányom véres bugyija esetén lecseszném, hogy cseréljen időben tampont vagy betétet... Kezdetektől én áztattam, hipóztam ki a balesetes fehérneműimet, nem anyámtól vártam el. Nem várható el a családtagoktól, hogy normálisan tisztán tartsák a ruháikat, az ágyneműjüket? Mivel se a menstruáció, se a maszturbálás nem az anyára tartozik, ne csináljanak úgy, mintha neki természetes lenne az előáztatást, folttisztítást (nem, a mosógép nem biztos, hogy kiviszi, főleg, ha jól bele van száradva a cucc) minden szó nélkül elvégezni, mint egy háztartási robotnak. Csak csinálja a dolgát, beleugatni meg nincs joga? Persze, nincs joga megszabni, ki mikor maszturbáljon, de azért ha a fia szembesíti a végeredménnyel, akkor prűden fordítsa el a fejét, mintha mi se történne? Mellesleg mi az, hogy nem nézhet bele a gatyába? Mondjuk egy "vonalkódot" talál, átdörgöli, hogy a mosásnál ne szennyezze a többi ruhát, ez nektek annyira természetellenes? Szerintem a gyereknek is jobb, ha anya nem fordítja félre a fejét, hanem szóvá teszi, legalább rájön, hogy senki se olyan hülye, hogy ne tudja, mi az, és megtanítja az ügyeit diszkrétebben intézni.

Csak úgy kell megoldani, hogy a gyerek ne higgye azt, az anyja magát a maszturbálást rosszallja. Ha mondjuk a spontán magömlés miatt szenved balesetet az alsógatya, pizsi, akkor meg a gyereket meg kell kérni, hogy mondjuk egy erre rendszeresített lavórba, kiskannába dobja be áztatni, nem gond, természetes, előfordul, csak nehéz kimosni, ha beleszáradt.

2016. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
#11-s tud csak értelmesen válaszolni. Nem csoda, ha itt tartunk a szexuális és higiéniai kérdéseket illetően.
2016. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
És ha alszik akkor hogy cseréljen szerencsétlen betét vagy tampont? Idióta. Veled biztos nem szokott előfordulni, hogy valahol lesz az alsóneműdön egy parányi vérfolt reggelre, mert forgolódsz alvás közben.
2016. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
32%
Mondom, sose vártam el anyámtól, hogy a véres bugyimat ő mossa ki. Megmutatta, mikor először ilyen történt velem, hogyan szokta kihipózni az övét. Nem, félreb...om a p...ába, hogy jól beleszáradjon, aztán csináljon vele, amit akar, de aztán tiszta legyen ám! Vagy hajnalban, mikor észreveszem, felébresztem anyámat, hogy mossa gyorsan ki, legyen szíves, ha nem akar újat venni nekem... idióta...
2016. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%

Kedves Anyuka!


A 25.órában vagytok,hogy az apuka megtanítsa fiának,hogy miképpen előzhető meg a "spontán magömlés".(Ha egészséges férfi,mindaddig lesznek "térképek",míg vagy rendszeres szexuálisélete lesz,vagy megtanul önkizni.)

Remélem,nem a haverjaitól várjátok elvégezni ezt a szülői feladatot!

2016. nov. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23%

Adj neki 18+ os csajos újságokat, testápolót, és zsebkendőket. Ne muszáj a kezébe adni, leteheted az ágya mellé is mikor nincs a közelben, de biztos nem hoz haza látogatót. Ha alvás előtt kiürül nem lesz éjszakai baleset. Nem szégyen a maszturbálás, és nem fog miatta elégni a pokolban sem.


Ha mégis összekeni akkor kérd meg, hogy mossa ki maga után.

2016. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!