Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy 1 12-13...

Miért van az, hogy 1 12-13 éves gyerek még ennyire hülye tud lenni?

Figyelt kérdés

Ma észrevettek a tolltartómban 1 nevet szivecskében (órán) és a szünetben másfél perc kellett ahoz, hogy megtudja a "választottam" is+ az egész iskolának elmondták(a 7.esk nem hozták fel, és a "választottam" is úgy tett, mintha semmi nem lenne)

Hogy lehet vki 12-13 évesen ilyen hülye, hogy ez szerinte szenzációs és mindenkinek el mondom, főleg annak akinek nemkéne, had tegyek keresztbe a kisgyereknek, mer ez jó nekem...Miért ilyen hülyék???????


2010. ápr. 28. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen kamaszok.
2010. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

de a 7.esek(mellesleg köztük van Ő is) ők teljesen úgy kezelték, ahogy kéne.

Most akkor hogy van?

2010. ápr. 28. 16:44
 3/18 A kérdező kommentje:
am 13/f
2010. ápr. 28. 16:44
 4/18 A kérdező kommentje:
és a legrosszabb, hogy már 2.jára jártam így:(
2010. ápr. 28. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:

Éretlen bunkók. Valamelyiket te is hozd ilyen kellemetlen helyzetbe hátha rájön h ez milyen szar érzés. :)


L/13

2010. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne törődj. Szerintem ne csinálj te is ilyesmit. Ne süllyedj le az ők szintjükre(::D

pusszy

2010. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Haggyuk már ezt a "add vissza" ügyet..ez is ugyan olyan gyerekes.

Attól,hogy gyerekek vagyunk ennyi eszünk legyen már.


Kérdező:

Sajnálom a helyzetet.Tudod aki ilyet csinál az azt hiszi,hogy ettől ő mekkora ember lesz és büszke lesz magára.

Hidd el a 7.esek szemében sem vagy ciki,mivel ez nem ciki.

És a "vállasztottad" is feltudja fogni,hogy milyen gyerekesek az oszt.társaid.

Beszélgess el azzal aki elkezte terjeszteni..hidd el ha van egy ici-pici lelkiismerete akkor elfog rajta gondolkodni és hátha bocsánatot kér.

Bár ami már megtörtént az már megtörtént,de azért az a bocsánat talán számit neked is valamit.


Sajnállak tényleg,de igérd meg,hogy ez miatt,most nem leszel szomorú és kiállsz magad mellet és kihúzzod magad ebből??:D

Bizok benned még így látatlanban is.

Én 14 éves vagyok.9.es,tudom,hogy ez nem fog emgnyugtatni,de 9.-ben is vannak ilyen osztálytársaim.

És még azt mondták,hogy a gimnáziumba már mindenkinek észnél lesz a feje.:)

Nekem is volt már hasonló ügyem,csak a legjobb barátnőm volt ilyen helyzetben,de ő ilyen csendes,visszafogott,

és inkább hagyta az ügyet.Én kb az ellenkezője,intézkedtem.

Elbeszélgettem "szépen" a lánnyal,megértette azt mondta a fiúnak,hogy csak kitalálta az egészet.

Este a fiú msnen írta a b.nőmnek,hogy:

-Kár,hogy csak kitaláció volt.

(a b.nőm nem értett semmit,még mák,hogy ott voltam)

-És írta neki,hogy miért lenne az?Úgyse jönnél velem össze,nem?

Mindegy a lényeg az,hogy összejöttek.:)


Nem azt mondom,hogy üss szét mindenkit,csak állj ki azért magadért.Beszéddel is meglehet azt tenni.

14/L

2010. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
sztem inkább hagyom a francba és udvarlok tovább annak a lánynakXDha ők ettől jól érzik magukat hát érezzék(de a csaj azért a jáccón suttyomba megnézte a tolltartómat, ahol már csak kockákat találtXD)
2010. ápr. 28. 19:40
 9/18 A kérdező kommentje:
de azért lemértem stopperrel és a szünet 1:30 percében már tudta a "választottam"(már maradjunk ennél:D)
2010. ápr. 28. 19:42
 10/18 anonim ***** válasza:

ne is mond! Mi még "csak" 6.ba járunk. Hát én sokszor fogom a fejem. A fiúk éretlen hülyék. És még Ők beszélgenek arról a bizonyos 18+os témáról.A lányok meg "mindent el kell terjeszteni msot azonnal" félék. Szerintem a Mi osztályunkba Mi ketten vagyunk a barátnőmmel azok akik lényegében értik is azt amit mondanak xD. A kétszínű náluk egyenlő a kvával. És ha kiderül, hogy valaki szerelmes valakibe egyből egy szünet alatt az EGÉSZ iskola tudja.


Jah és Te meg ne tegyél semmit. Maximum beszélgess el azzal aki tette "szépen". Vagyis előszőr ha nem megy szépen ordítsd le a haját is ;). Hátha észhez térnek...Sok sikert. Jah és a lánynak udvarolj.


Üdv: Egy kamasz

2010. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!