Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kezdjek a tinilányommal?

Mit kezdjek a tinilányommal?

Figyelt kérdés
A tinilányom 16 éves. Állandóan csak fiúk,barinők,tanulás nuku. Ha megtiltom akkor is olyan ruhákban jár amiből kint van mindene,addig hisztizett amíg nem kapta meg az iphone 7plusát. 32/N
2016. nov. 18. 22:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Offolok: 16 évesen szülted a lányod? Nem elírás?
2016. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam,34 vagyok.
2016. nov. 18. 22:19
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó fél mondatban ott a válasz.

Sajnos 16 évesen nem sok mindent tehetsz, eddig kellet volna az emberi értékekre tanítani.

2016. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

sok tinilány megkergül ebben a korban, és még azt mondják, hogy a fiúk a rosszak...

(ismerek olyat aki iszik is és árokban fetreng, tiszta szégyen)

az anyukája kompromisszumokkal él elsősorban.

ha megcsinálja a házit, ha ötöst hoz, stb akkor elmehet ide v oda, barátjánál aludhat etc és következetesen betartatja. de nem tudom igazából hogy bír vele. a szerencse hogy a barátja leköti és nem égeti magát jobban.

2016. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
72%

16 eves hisztizik?!

Nekem is van 16 eves lanyom. Ha nemtetszo hangnemet ut meg, kovetelozne, azonnal leallitjuk! Nincs csavargas.

Beszelgess el vele!

2016. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
Nekem aztán hisztizhetne jó darabig....
2016. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Az elottem szoloknak adok igazat. Nem akkor kell elkezdeni gyereket nevelni,amikor 16 eves lesz es hisztizik meg csavarog. Folyamatosan kellett volna tanitani a jora,egesz pici koratol kezdve. Erdekes modon en sosem beszelek tiszteletlenul a szuleimmel. Nem azert,mert kulonben leorditjak a fejemet,hanem mert engem ugy neveltek,hogy normalis hangnemben beszeljek veluk. (Bar nem is szoktak okot adni a hiszteriazasra,nagyon jo a kapcsolatunk.)

Illetve gondolom te sem lehettel mintagyerek kamaszkent,ha 18 evesen egy baba is becsuszott. Mar bocsi.

2016. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

",addig hisztizett amíg nem kapta meg az iphone 7plusát"


Muhaha :) Gratulalok :)

2016. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%

Milliomosok vagytok, hogy egy fel vagyont kicsengetsz egy olyan gyereknek, aki marhara nem erdemli meg?

Kamu.

2016. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
6 #vok. Tudod nálunk úgy ment a dolog, hogy"anya ha lesz fölösleges pénzed akkor megveszed"?Hiába volt a többinek ilyen olyan mit tudom én mi sosem követelt egyik gyerek sem. Igaz sosem volt fölösleges pénz de igyekeztem mindent amit tudtam megadni. Igaz nekem fiaim vannak. De a lényegen nem változtat. Láttam én már lányt is aki megdolgozott a telefonjáért bár nem iphone vagy mi a f . . m de csak annyit tudott összehozni a melóval. Szóval én nem értem ezt egészet lehet öreg vagyok hozzá :)
2016. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!