Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

A téli szünetben szeretne elmenni a lányom 4 éjszaka,5 napra az egyik osztálytársával,és az ő szüleivel az ő Mátrai nyaralójukba.

Még nyáron kitervelték,hogy szeretnének oda elmenni,ezért nagyon hajtott/hajt az iskolában,csak pozitív visszajelzéseket hallottunk róla,és tele van ötösökkel.

Soha nem cigizett,ivott alkoholt,nagyon megbízható gyerek,és én elengedném őt,már csak azért is mert akkortájt lesz a születésnapja,és ez egy szép születésnapi ajándék lehetne,de a férjem nem akarja elengedni,merthogy szerinte még kicsi ehhez,amiben úgy érzem kicsit igaza van.

Szerintetek?

46/L


2016. nov. 20. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha a barátja lány, akkor nem is kötném feltételhez, miért ne mehetne szülőkkel?
2016. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem látom be, hogy miert ne mehetne... szülők is ott lesznek, vigyáznak rá! Szüksége van ra h élményeket gyűjtsön ettől hiba megfosztani véleményem szerint
2016. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha ott lesznek a szülők is, és tényleg jól teljesít, nem látom akadályát a dolognak.
2016. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Elengedném. Egyrészt mert látszik, hogy mennyire akarja, és tesz is érte. Nem csak "tarja a markát".

Másrészt azért is, mert az ő korában különösen fontosak a barátságok, és ha most nem engeded el, akkor az kihat. Ezzel pedig a kettőtök kapcsolata is meggyengülhet, elvégre joggal hibáztat érte téged.

Akkor pedig végleg meg fog szakadni a szíve, ha az osztálytársa valaki mást visz helyette, elvégre az ő szülei beleegyeztek, hogy vihet valakit. :(

2016. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezzel nincs problema. En majdnem ennyi idosen(15 voltam) szulok nelkul is elmentem nyaralni a baratnokkel. Persze a szuleim jol ismerik az osszes lanyt es a csaladjukat is,szoval igy nem aggodtak annyira. Nem is volt miert,szerintem egy uveg cidernel nem is ivott tobbet senki egesz heten,es tudtunk magunkra vigyazni.

Szerintem nyugodtan engedjetek el,hiszen azt irod,megbizhato lany es meg szulok is lennenek ott. Ez igy kb olyan,mint egy pizsibuli,csak egy kicsit tovabb tart.:)

2016. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Elengedném. Elég tudatosan hajtott érte és nem egyedül lesznek ott, hanem felnőttekkel. Így nem látom akadályát.
2016. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy mehetne, már nem kislány.
2016. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán értem, mihez kicsi a lány. Az osztálytárs szülei is ott lesznek, tehát lesz felügyelet, a lány nagyon szeretné, tett is érte, okos és megbízható, hol itt az akadály? Én simán elengedném.
2016. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Mi van az erdei iskolákkal? Legalábbis általánosban minden évben mentünk pont Ennyi időre és soha nem történt baj. Ráadásul ott 2 felnőtt volt 25-30 gyerekre nem 2-re.


Ha az a barát fiú akkor persze nem engedném, de ha lány (gondolom az, mert fel se merült volna az elengedés) akkor simán.

2016. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

"Ha az a barát fiú akkor persze nem engedném, de ha lány (gondolom az, mert fel se merült volna az elengedés) akkor simán."

miért is? lesznek ott szülők is ne3m hiszem h előttük akarnák ezt csinálni rögtön csak "arra" gondolni mindig...

2016. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!