Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hány éves kortól engednétek...

Ti hány éves kortól engednétek meg, hogy egy lány fesse a haját?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom szeptembertől megy hatosztályos gimibe. Nyártól szeretné a sötétbarna haját mahagóni vörösre festetni. Szerintetek engedjem?
2017. febr. 6. 16:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%

Korai, 12 meg kiskamasz.

15, azaz altalabos iskola utan engednem.

2017. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
Az iskola házirendje valószínűleg tiltja.
2017. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
13%
Nem engedném ennyi idősen semmiképp. Igazából később sem szívesen látnám, de ha elmegy dolgozni és megkeresi rá a pénzt, akkor rendben.
2017. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%
Nekm 14 évesen engedték meg a szüleim. 12 még nagyon kicsi hozzá. Várjon még pár évet.
2017. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%

Én 12 éves voltam, amikor nyár elején raktunk pár szőke melírt a hajamba. Iskola kezdésre kopott annyit, hogy úgy nézett ki, mintha a nap szívta volna meg. (Nem kell sokra gondolni, kb 5vékony szőke tincs volt) Viszont rendesen festetni csak gimi elsőben kezdtem, akkor is a második félévben, tehát majnem16 évesen.

Valószínű, hogy nemnéznék jó szemmel a tanárok, hogy egy 12 éves lánynak az egész haja be van festve. Én nem engedném az egészet, esetleg nyáron egy-két tincs. De ez az én vèleményem.

2017. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem árt vele senkinek, de felesleges.
2017. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%

17.

Lanyaim 13 es 17 evesek. Meg szerencsere nem merult fel a tema.

2017. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
33%
16 éves koromtól használok hajszínezőt (nem festéket). Mondjuk volt olyan, hogy egészen természetellenes lett az eredmény és csúfoltak az osztálytársaim, az kínos volt...
2017. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
7-es, igazad van, az erőszak mindent megold. Gratulálok. Remélem nincs gyereked.
2017. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

Én épp 12 voltam, mikor először melírozták a hajam. Rengeteg apró sötétvörös tincs volt a barna hajamban és marha jól nézett ki. Egy pár évig csináltam, aztán gimiben meguntam. Legközelebb egyetem első évében volt kék a hajam.

Csak hogy a kérdésre is válaszoljak, az egészet nem engedném befesteni, pláne nem rögtön elsőre. Egy csinos melír elég kezdésnek. Legalább meglátjátok hogy reagál a festékre a haja.

2017. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!