Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kinek van igaza ebben a...

Kinek van igaza ebben a balhéban szerintetek, a szülőnek vagy a gyerekének?

Figyelt kérdés

A gyerek eléggé utálja az apját, az anyjával szokott így kommunikálni, viszont időnként összevesznek emiatt az utálat miatt. Tegnap este elég nagyot balhéztak.

Úgy kezdődött minden, hogy kora este a gyerek hazajött, meglátta bent van az apja így bőszülten felrohant a lépcsőn be a szobájába az apját ócsárolva, hogy hát mit keres ez megint itt meg bárcsak megszabadulna tőle, és egyéb csúnyaságokat. Az anyja mindezt hallotta a konyhából ahogyan máskor is. Később amikor a gyerek a szeme elé került, az anyja már sokadszorra beszélni akart vele erről, de ő nem volt hajlandó. Később viszont odament hozzá és akart volna már beszélni, csak akkor az anyja már nem nagyon volt hajlandó. Ehelyett kitört a balhé, az anyja elkezdett ordibálni vele hogy mekkora egy sz*r alak, hogy ilyen sz*r alakot, ilyen gonosz embert életében nem látott még. A vita hevében ilyen mondat is elhangzott az anyjától hogy "mindjárt kitaposom a beledet". Sokadjára kijelentette az anyja hogy legszívesebben bezáratná a pszichiátriára, egy utolsó elmebeteg pszichopatának tartja a gyerekét amit már sokszor kijelentett. Mindezt magából kikelve ordibálta a gyerekének aki még egy pofont is kapott tőle. A gyerekének vannak öngyilkos hajlamai, és ezt meg is mondta közben az anyjának, de arra is csak agresszívan reagált hogy engem te ne fenyegessél mert pofánverlek vagy valami ilyesmi.


Aztán vége lett a veszekedésnek lassan. Szerintetek ki itt a leginkább abnormális ebben a szituációban?


2017. febr. 15. 08:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy apád eltart, ha bajod van vele, menj dolgozni és költözz el. Én is kiakadnék, ha ilyen hálátlan, semmirekellő, tirpák fiam lenne.
2017. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
45%
Vedd be a gyógyszereid és húzd meg magad!
2017. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az egész családnak valami pszichiátriai betegséggel küzdenek csak a "gyereknél" van felálítva a diagnózis.


Ember szedjétek már azt a gyógyszert rendesen, mert nem hülyeségből lett felírva.. Különben életképtelenek lesztek.

2017. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ui: azokat a szär dolgokat a gyógyszerről, pedig olyan emberek írják akik hasonló cipőben vannak akik cseszik szedni a gyógyszert.


21éves vagyok, 3éve dolgozom pszichiátriai betegekkel sőt már jópár éve nem élek a szüleimmel. Pofán is csapnám magam ha véletlenül le gyerekezném magam.

2017. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!