Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzi magát sok tizenéves...

Miért érzi magát sok tizenéves nagyfiúnak vagy nagylánynak, ha trágárul beszél és cigizik?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért , te nem így voltál???


Mert ezt mutatja a környezete...

2017. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Csak a butak erzik igy, nyugi;)
2017. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Miért érzik az idős emberek többre magukat a mai fiatalságnál, amikor pont az ő generációjuk miatt kell nekünk egy tönkretett országban, kilátástalan jövővel boldogulnunk?
2017. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi cigizünk, ti meg világháborút robbantottatok ki. Ennyi ;)
2017. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolso valaszolo, te kinek irtad ezt?
2017. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
#5: Azoknak, akiknek a "jajamaifiatalok"-ozás a hobbijuk és folyton azt kántálják, milyen hü lyék a tinik. Hiába, régebben se voltak jobbak ;)
2017. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Én dohányzom, káromkodom, mert elég stresszes az életem... Soha nem voltam nagyképű, nem is becsülöm alá magam. Tisztában vagyok a képességeimmel, a korlátaimmal, a jogaimmal és a kötelességeimmel. A barátaimnak is azt mutatom, hogy élni lehet a jogainkkal, és ha élni akarunk velük, azt ki kell kényszeríteni, és a kötelességeinket is kivétel nélkül végig kell csinálni. Ha szívjuk miatta a fogunkat, ha nem. Rettenetes erkölcsös teremtés vagyok, és próbálom ezt átadni a környezetemnek, viszont tiszteletben tartom azt, hogy mindenkinek megvan a saját értékrendje. Sokan szólnak be azért, mert dohányzom, trágár módon beszélek. Ilyenkor pedig elgondolkodom, miért kell ismeretlenek felett ítélkezni. A szívem tele van szeretettel, senki nem jött még hozzám úgy segítséget kérve, hogy ne segítettem volna, meg szóljanak, ha tízenpár évesen a család éves keresetének közel harmadát letették az asztalra.

Nem érzem magam nagyfiúnak, bőven van még mit tanulnom a szüleimtől és büszke vagyok rá, hogy pont tőlük fogom megtanulni, mert csodálatos emberek mindketten.

És még lássatok csodát: dohányzó, trehány fujjj kamasz vagyok, és éltanuló, csodálatos barátságokkal, élek vidáman. Persze stresszes az életem sok dolog miatt. De a szüleim megtanítottak rá, hogy az élet napos oldalát nézzem. Azt nézem, és piszkosul jól érzem magam. :D

Hogy is mondják?

Na csá!

16/f

2017. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Igen, hatos valaszolo:)

Valoszinuleg ide 80-90 evesek irnak;) Esz, hova mesz...

2017. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
igaza van a hetesnek, ez ink a feszültség levezetéséről szól mintsem a nagyzolásról.
2017. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 100 évvel ezelőtti fiatalok biztos hogy másképp csinálták.
2017. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!