Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok a 15 éves...

Mit gondolnátok a 15 éves lányotokról ezek után? Nagyon ribis voltam /vagyok? Csalódnátok benne? 15 /L

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy kb 3 hónapja rámírt neten egy 22 éves. Ott beszélgettünk. Írt jó néhány szexuális utalást. Tegnap eljött a találkozás, felmentem ahol lakik. Körülbelül fél órát beszélgettünk. Majd elkezdett simogatni...Aztán csókolóztunk körülbelül 50 percet, ágyába voltam, meg Simogatott "ott "engem. Ő félmeztelenül volt, rajtam meg tanga és top. Nem engedtem neki a szexet! Picit bűntudatom van, jó volt csak, mit gondolnak rólam mások ha ezt megtudjak.. :/ Senkinek nem merem elmondani. Első csókom is volt egy olyannal aki csak "azt "akarta tőlem. Még egy kérdés, ilyenkor szerintetek merevedése van a pasiknak, minden esetben? Ugye ti is csináltatok már ilyen hülyeséget, nem csak én???

2015. jún. 28. 15:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Nagyot csalodnek. 15 évesen fel menni egy 22 éveshez első talalkozaskor. ...
2015. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Hat nem vagy meg az, de azon az uton haladsz.

En mint apa, megfognam azt a 22 evest, le sem irom mit tennek vele.

Amugy meg inkabb fiatalabbal ismerkedj, valamint nem tul jo dolog elso randin agyban kikotno, foleg 15 evesen.

2015. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

örvendhetsz, hogy nem rángatott bele téged a szexbe. előtte nem is ismered, bárki lehet, és te elmész hozzá, és az ágyára fekszel? meggondolatlan, éretlen és butus cselekedetre vall... egyszer remélem megtanulod a leckét!

ribi ettől meg nem leszel.

2015. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Buta vagy. Egy 22 éves pasi már ffi, nem kislány. Mást akar, mint te. Örülhetsz, h le bírt állni, és nem esett neked, most sírhatnál, hogy erőszak volt. Soha, de soha ne kezdj bele olyanba, amit nem szeretnél végigcsinálni. Hülyeség volt felmenni, hiszen tudod, h ilyenkor mi következik és ha nem akarsz szexelni, ne feküdj be egy pasi ágyába majdnem meztelenül.

Az egyetlen jó dolog a sztoriban, h leállítottad, legalább nem szexeltél akaratod ellenére.

2015. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem ribisnek gondollak, hanem egy buta kislánynak.

Neten ismerkedsz, aztán felmész az illetőhöz, bugyira vetkőzöl és túl sokat engedsz.


Örülj, hogy nem történt más! Pl. hogy megerőszakol, elrabol, kirabol, kinyír, elad prostinak. Mert tudod, ilyenek is vannak ám.


Ha neten megtetszik valaki, akkor ehhez folyamodj:

1. sok-sok beszélgetés után NYILVÁNOS helyen találkozz vele, és utána se menj fel a lakására, meg a haverjaihoz buliba, stb.

2. Mondd el a szüleidnek, hova mész, kivel, és legyél elérhető!

3. A maximum, ami első randin történhet a te korodban és egy ilyen esetben: ártatlan flört, kézfogás, puszi, esetleg csók. Ennyi.


De ezt most úgysem fogod még érteni.


Kérdésedre válaszolva, igen, szülőként nagyon csalódott lennék. Az mondanám, hibáztál, lányom, beszélgessünk újra a kapcsolatokról, a férfiakról, a veszélyekről.

2015. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tudom hülye voltam nagyon...
2015. jún. 28. 15:59
 7/28 anonim ***** válasza:
28%

Igen nagyon ribis voltál, és igen, csalódnék.


De ne aggódj az emberek többsége csinál ilyen hülyeséget. Viszont, szerintem ne találkozz vele többet. Inkább várj, amíg megszeretsz valakit, mert ennek így semmi értelme és bánni fogod később. A szex is jobb lesz, meg minden.


Szóval nyugi, ne aggódj, de hagyd az ilyen kapcsolatot a megkeseredett 30as nőknek. (Bár nyilván érthető, hogy egy 22 éves inkább egy naiv, hamvas 15 évesre mozdul rá, de ez így nem feltétlenül normális, ezt remélem Te is belátod.)

2015. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Ilyet többet ne csinálj! Főleg meg netes pasikhoz ne menj fel! Ebből akkora nagy baj lehetett volna!! Jól jegyezd meg! Soha ne menj fel olyan lakására akit nem ismersz vagy aki csak neten ismersz!! Ezért is szokták mondani hogy az első randit nyílt helyen kell tartani.

Aztán fennáll az ilyen esetekben az hogy elrabol hogy megerőszakol,hogy kirabol esetleg megver stb.Fertőzést meg nem csak nemi úton de csókolózással is szerezhetsz!

Elhiszem hogy 15 évesen már dughatnékod van a hormonjaid miatt de legyél körültekintőbb és ne idegenekkel és netes ismerősökkel akard! Van biztos

rengeteg olyan ismerősöd aki megszeretne ismerni,barátkozz velük! Ismerd meg őket! És ha szexet akarsz velük csináld! Ja és védekezzetek vagy szedj fogamzásgátlót! Védekezés nélkül ne csináld!

Amúgy meg ha rám hallgatsz addig nem fekszel le senkivel amíg igazán szerelmes nem leszel és nem bízol a partneredben vakon!

Ráérsz majd 16 év körül szexuális életet élni.Én is nagyon hamar akartam már lettek volna is akik lefeküdtek volna velem de mindig visszakoztam mert nem voltam szerelmes.17 évesen vesztettem el és egy olyannal akit mindennél jobban szerettem.És sokáig együtt voltunk.Az első együttlét nagyon meghatározó!

Merevedése egy férfinak bármitől lehet.Van akinek nagyon nehezen jön össze.Van akinek már attól merevedése lesz ha egy szép lányt megérinthet.

20/L

2015. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, ugyanezt a kérdést már eltetted több nappal ezelőtt....
2015. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy merevedése volt, nekem is az lett volna.
2015. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!