Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket zavar ha egy férfi...

Titeket zavar ha egy férfi orvos becézget?

Figyelt kérdés
Mint drágám, lelkem stb..
2017. márc. 9. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Sosem voltam egy konnyen "megzavarhato" tipus, marmint nem zavartak soha apro dolgok.
2017. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Mivel szerencsétlenek, még ha istentelenül gyökér is a páciens, sem mondhatják, hogy "Maga, kérem, kegyetlenül hülye" ezért néhányan felvesznek egy ilyen negédes, lekezelő stílust. Ez nem feltétlenül neked szól, személyesen, így nem szabad magadra venni.

Ha pedig mégis neked szólna, akkor kisseb gondod is nagyobb, minthogy az orvos becézget, mert embertelenül hülye dolgokkal kell szembesülnie egy orvosnka, hogy kizökkentse a napi rutinból, ahol szintén az átlag hülyével van körülvéve..

2017. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Abszolút nem zavar,ha nem nőgyógyász.
2017. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Ahogy engem sem zavar, amikor "drága aranyos doktornő"-znek. Nem veszem sértésnek megfelelő kontextusban.


Ha tahók, gunyorosak (ezeket lehet így is használni), az feltűnik, ebben az esetben nyilván zavarna.

2017. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Engem a nőgyógyászom "csillagom"-nak szólít. Eleinte fura volt, de 20 éve járok hozzá, úgyhogy már megszoktam és kimondottan jól is esik tőle. Szülési fájdalmak közepette kifejezetten jól jött a szeretetteljes, türelmes, atyáskodó viselkedése.
2017. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Engem meg másokat nyuszikámnak szokott szólítani a nőgyógyászom. Nem haragszom érte, mert abszolút csupa szív orvos akihez bármilyen kérdéssel fordulhat az ember lánya. Nem kívételez senkinek mindenkivel kedves. Arról nem is beszélve, h a kora és a tapasztalata tiszteletre méltó.

Márcsak abban reménykedem, h ne menjen nyugdíjba mielött szülököszöntő,mert még1 ilyen nőgyógyászt nem találok.:)


Ha egy olyan orvos becézgetne akit nem tisztelek annak szólnék.

2017. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ui: *mielött szülök.
2017. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

Te jó ég, hol élünk, hogy ez egyeseknek normális? Szakmailag az ilyen viselkedés teljesen elfogadhatatlan. Könyörgöm legyen már egy orvosban annyi szakmai tudás, hogy kedvesen viselkedik, sértő jelzők nélkül.

A következő meg, hogy simogat.. Főleg ha a kamaszokról van szó.

2017. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Utolso, a dragam, lelkem, stb miert serto?
2017. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
#8 Kérdést tévesztettél? Nem volt szó sem sértésről sem simogatásról eddig..
2017. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!