Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Páromnak ( férfi) clostit irt...

Páromnak ( férfi) clostit irt fel az orvos,10szemet kell beszednie, azutan 1het szunet es megint egy üvegcsével?

Figyelt kérdés

Valakinek a parja szedett mar clostit? En is szedem , mèg sosem szedtem , most Fogom kezdeni ( napi 2×fèl szem). Ez jó fèrfiaknak is ezekszerint? Hallottatok mar erről? Tudom mivan a tajèkoztatòban, de sehol sem találom, h valakinek hatàsos lett volna. Parom regen 2 èven àt (5 èvvel ezelőtt) tesztoszteront szedett ( a bolond...) testèpìtès gyanánt! Szóval nem termelodik elèg spermája, pedig hasznalt visszaállìtòt miutan " letette" a dolgokat!

A doki biztat minket, hogy nem nagy a gond. Nalam minden rendben csak rakell segiteni a petèimre mert picit alacsony a progeszteronom.

6honapja nem jon a baba, csak azert mentunk ilyen koran , mert paromnak ilyen dolgai voltak



2017. febr. 17. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én csak olvastam róla,állítólag több életképes spermium termelődik tőle.:)
2017. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
35%
Tényleg nem kötekedni akarok, de vényköteles gyógyszer szedését miért nem azzal a SZAKORVOSSAL beszélitek meg, aki ismeri a párod kórtörténetét, esetleges betegségeit, laborleleteit... stb stb?
2017. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta " használni fog", nem akarok kotekedni, de tapasztalatot gyujtok vagy h valaki hallott-e sikerről. Te mit keresel az oldalon , vagy a kèrdèsemnèl, ha válaszolni nem tudsz? Megkerdeztem.. de te biztos jo dokihoz jarsz VAGY NEM jarsz orvoshoz. Tudod a legtöbb mogorva, szukszavu es nemtorodom!!! 1# valaszoló koszonom, remelem igy lesz. :) varok tapasztalatokat, ha valaki erre jar. Koszonom.
2017. febr. 17. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi a spermaszáma?
2017. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
36 millio
2017. febr. 17. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Szívesen :)



1#

2017. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátom orvos, és abszolút nem mogorva, nem szűkszavú és nem nemtörődöm.

Sőt, ellenkezőleg, annál a palinál kedvesebb, rendesebb, odaadóbb emberhez még nem volt szerencsém. Egy ajándék a földnek. Szóval ne általánosítsunk.

A Clostilybegyt egy ovuláció-stimuláló szer, valamint csökkent spermium-termelésre is adják.

A WHO által elfogadott normálérték negyvenmillió milliliterenként, így a férjedé alacsony. Ezért kapta a gyógyszert.

2017. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azota sikerult a baba ppzit teszteltem :)
2017. márc. 12. 10:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 1#
2017. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi.:) parom eredmenye jobb lett 44millio
2017. márc. 12. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!