Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha...

Szülők! Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a (14-16 év körüli) gyereketek kipróbálta a marihuánát?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, nem próbáltam ki. De közel álltam hozzá, de visszautasítottam. Amúgy sem kellet volna, de eszembe jutott amit apukám mondott mikor 10-11 éves lehettem. Azt mondta, (szó szerint) hogy ha megtudja hogy valami közöm van/lesz a fűhöz kitapossa belőlem a lelket is.
2010. máj. 10. 18:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem próbáltad ki,akkor mi a gondod?
2010. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Én is hasonlót mondtam a lányomnak
2010. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
nincs gondom, csak kíváncsiságból. :D
2010. máj. 10. 18:24
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondanám neki, hogy : "Fiam ugyan olyan hülye vagy mint apád"
2010. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
hát majd ha kimutatja a pisi akkor lesz a dádá ;)
2010. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Pofonvágnám, komolyan. Nem hinném el, hogy nem bírta elutasítani.
2010. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt benne részem.Ne tudd meg mekkorát csalódtam a gyerekemben,akiben bíztam.Én az anya vagyok,de kapott egy hatalmas pofont hirtelen.Szobafogság több hétig,természetesen nagy beszélgetések.De a legfájóbb a hatalmas nagy csalódás,hogy pont az én gyerekem....
2010. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jóval többen kipróbálták, mint ahogy azt a szülők többsége sejtené. Egy átlagos gimis osztályba jártam, és kb a társaság fele füvezett alkalmi szinten. E'van. Magam részéről nem kellett, de amikor valami ilyen elterjedt, érthető - még ha hülyeség is - hogy egyre többen kipróbálják. "Ha a Jocóéknek nincs semmi bajuk, nekem miért lenn?" alapon.
2010. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
A volt sógornőm gyereke (lánya), aki nem tud a földön járni ezelőtt 3 évvel 13 évesen megtette. Mondanom sem kell, hogy anyuka rosszul lett attól, hogy az Ő áldott pici lánya annyira rosszul lett, hogy kórházba kellett vinni. De nem tanult az esetből, mármint a lány. Megismételte! Sőt! Szerintem mai napig megteszi! De ilyen kérdésre szerinted mit válaszol egy szülő? "Megpofoznám, elverném stb;stb." Egyik szülő sem simogatná meg szerintem a gyereke fejét, hanem valóban hatalmasat csalódna, hogy "miért pont az én gyerekem?" Aztán pedig anyukának-apukának lenne lelkiismeret furdalása, hogy " Hol rontottam el?"
2010. máj. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi voltam, amikor kipróbáltam egyszer. Nem jött be, többet nem próbáltam. Ilyen előzmény után, mit mondhatnék a gyerekemnek?

Egyébként pedig nem vagyok egy mai csirke (31 éves), de már a mi időnkben is én voltam kb. az utolsó az osztályból aki kipróbálta, jó pár osztálytársam pedig rendszertelen, hétvégi fogyasztó volt. A legtöbb szülőnek, így az enyémeknek is, halvány sejtelmük sem volt róla.

2010. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!