Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 17 éves fiam miért olyan durva?

A 17 éves fiam miért olyan durva?

Figyelt kérdés
Úgy megy mint egy tank. A hűtőt is úgy nyissa ki mintha az ajtó 80kg lenne. Ha meg a folyosón vagyunk ketten, nem hogy férre állna hanem eltol azzal a szépes vállával. Lehet hogy a gyúrósoknál menő, nem tudom. A villanykapcsolót már féltem ahogy felkapcsolja.Mondom neki hogy így nem bánhat a lányokkal. Erre az a válasza hogy ő nem bébiszitter hogy tőrődni kéne a lányok érzéseivel. Utcán is amikor voltam vele(tömegben) amikor jöttek vele szembe lámyok 3..4 ő lazán "át megy rajtuk" ha kell el is tolja. De egy férfinál már arrább áll. Hogy kinyissa egy nőnek az ajtót? Soha az élteben nem láttam volna.
2017. márc. 19. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Pedig az apja kinyitja a nőnek az ajtót?
2017. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert önfejű, hülye bunkó. Ezt látja biztos a haveroktól. Majd kinövi, esetleg ha valakinek nem fog tetszeni kiveri belőle.
2017. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az apja az mérföldekkel más mint ő. Sokkal illedelmesebb.
2017. márc. 19. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nyitja....

részben életkori sajátosság,de egyáltalán nem biztos,hogy kinövi. 2 öcsém van(már mind a kettő felnőtt), az egyik illedelmes,figyelmes stb... a másik kb ugyanugy viselkedik mint a fiad,sokszor ég a fejem, ahogy beszél az eladókkal.

2017. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
A 17 éves lànyom is úgy megy mint a tank,a villanykapcsoló dettó.A mikróajtótúgy vàgja be.....pedig ő làny.Igaz ő màsokon nem megy àt.
2017. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem félsz hogy egyszer majd valaki jól megveri?
2017. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ti nem neveltétek meg rendesen, majd más megteszi.
2017. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Sokmindenre nektek kellett volna megtanítani a fiatokat és nem csak nézni, ahogy nő mint egy növény. Például azokra a dolgokra amiket kritikákat felsoroltál.

Ezt ti csesztétek el, egy 17 éves ősembert nem lehet megtanítani az illemre :(

2017. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*kritikaként
2017. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ekkora bunkó parasztot :-D


Az is biztos, hogy nem tanítottatok meg egy helyes értékrendet neki...

2017. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!