Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Soknak számít havi egy buli a...

Soknak számít havi egy buli a kamaszoknál?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2017. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyi számít a soknak?
2017. márc. 28. 08:18
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ hány éves kamasz és miről szól a buli. Lerészegedni havi egyszer is gusztustalan. Főleg egy gyerektől.
2017. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

én kb 16 éves koromban kezdtem el elmászkálni. Eleinte, mivel "rákaptam" a bulizás ízére, minden szombat este a diszkóban pusztultam. Aztán ez ritkult, 2-3 hetentére, majd havi szintre, aztán jött a "hébe-hóba". Teljesen normális. Fiatalon az a dolga, hogy bulizzon. Ha kamaszként ez kimarad, akkor később akarja bepótolni, annak az lesz a vége, hogy "nem ismeri meg a korlátait", esetleg fősulira kiszakadva ő lesz az a lúzer, akit mindig szivatásból le akarnak itatni, de ha még később jön rá, hogy valami kimaradt az életéből, akkor akár a későbbi családi életének a rovására mehet.

Szóval semmi baj nincs azzal, ha fiatalon "tombol". Persze ájulásig vedelni nem kell (nálam volt ilyen egyszer kétszer, de később rájöttem, hogy jobb magamnál lenni a buliban), a drogokat én világ életembe kerültem, nem is értem miért jóók, de jókat tudtam bulizni, és ma már nem vágyom rá. Megvolt, ennyi volt.

2017. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy írják is, függ buli "minőségétől", hogy miről szól nála, és hogy mennyi idős a gyerek.

Ha normális körülmények között csinálja (nem részegedik le, nem drogozik, stb), és van már 16-17-18 éves, akkor rendben. Havi egy belefér.

2017. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen. Ha normális a társaság, akkor hetente se sok..de ha az a "hullarészegségig igyunk, drogozunk, aztán feküdjünk össze mindenkivel aki él vagy legalább mozog"-féle a buli, akkor már fél évente se oké...
2017. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
hétvégente 1 belefér.
2017. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
nem. én 17 éves vagyok, és hétvégente elmegyek a barátaimmal valamerre, iszunk is egy keveset, mondjuk egy sört. teljesen kulturált társaság, semmi rosszat nem csinálunk, hétközben meg napi 3-4 órát tanulok. néha szórakozni is kell :)
2017. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 lali2121 válasza:
88%
A napi egy ,az igen.
2017. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Heti egy se sok.
2017. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!