Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Soknak számít havi egy buli a...

Soknak számít havi egy buli a kamaszoknál?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 08:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi számít soknak?
2017. márc. 31. 09:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Havi negynel tobb.
2017. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én naponta toltam egy időben, alkesz is lettem...


Ha a hétvégén kiengeditek a gőzt, és a bebaszás csak járulákos költség, nem pedig cél, akkor a szombat esti buli ok. De ha isztok, mindig legyetek együtt, legalább ketten.

2017. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23 vagyok(nem anyuka) 2-3 hetente megyek, szerintem 13-14 éves kortól normális. Persze nem bebszunk, meg idegenekkel smárolunk, mi ilyen idősen filmet néztünk, zenét hallgattunk, barátnőimmel 5-10en táncoltunk és hülyéskedtünk, ettünk pizzát és mindenki hazament legkésőbb kilencre. Legtöbbször háznál voltunk, és általában volt otthon szülő. Ez egészséges, hogy akarnak szórakozni. Emellett én kitűnő tanuló voltam, sportoló, és nem volt semmi bajom a suliban sem:)
2017. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!