Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Napközben osztálytárs, este...

Napközben osztálytárs, este mostohatestvér!?

Figyelt kérdés

Anyukám ülnök,és egy tárgyaláson találkozott az osztálytársam apukájával (szerencsére csak tanúként hallgatták ki).Később,a szülői értekezleten találkoztak,megismerték egymást,és most ott tartunk,hogy már az összeköltözést tervezik.Nekem nagyon nem tetszik a dolog,mert a fiúval nem vagyunk túl jó viszonyban,sokszor csúfol,piszkál,mert mondtam neki,hogy ne cigizzen,ne igyon alkoholt. Valamint feszélyez a dolog,hogy napközben,a suliban 'szimpla' osztálytársak vagyunk,és az egész dolgot titokban kell tartanunk,mikor meg este átjönnek vacsorázni,meg meg kell játszanunk magunkat,és az egész helyzet olyankor képmutató.

Mit csináljak,hogy el tudjam fogadni a helyzetet,és legalább kicsit meg tudjam szeretni a fiút?



2017. ápr. 6. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Törődj bele.Ha anyukád az ő apjával szeretne lenni,nem tehetsz ellene.Bár azt nem értem,miért kellene a suliban titkolni.
2017. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

"csúfol,piszkál,mert mondtam neki,hogy ne cigizzen,ne igyon alkoholt."

Pusztán kíváncsiságból: jól vettem ki a szövegedből, hogy nem az anyja vagy??? Ne szólj bele!

Miért titok, hogy a szüleitek együtt vannak?

Miért kell megjátszani magatokat?

Nem kell megszeretned a fiút, épp elég, ha normálisan elvagytok egymás MELLETT, ne piszkáljátok egymást és kész. Nem kell, hogy a tesód legyen.

2017. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezt kicsit túlbonyolítod. Ha cigizik, iszik, az ő baja, neked nem kéne beleszólni. Milyen alapon?

A szüleitek szerintem csak annyit várnak tőletek, hogy a vacsora közben viselkedjetek normálisan. Nem lehet túl nehéz. Evés közben beszélgetni se muszáj, utána lehet menni tanulni. Örülj inkább anyud boldogságának, mert kicsit önző a hozzáállásod.

2017. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek egyszerűbb, ha nem akarod nevelni - és jóban lesztek.


Esetleg egyikőtök átmehet egy másik suliba.

2017. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne beleszólnod a dolgába.
2017. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
mondjuk kezdetnek ne legyél ilyen buzgómócsing, hogy okítani akarod az osztálytársad amiért iszik,uramocsá' néha cigizik,mert előbb-utóbb a pár stréber barátodon kívül mindenki el fog kezdeni cikizni.Főleg ha már középsulisok vagytok.
2017. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!