Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális, hogy egy 12 éves...

Az normális, hogy egy 12 éves kislány, miután meghaltak a szülei,1-2 hónapig csak sír az ágyban, enni sem hajlandó, aztán annyira megváltozik, hogy lányokkal csókolózik az utcán, és "menőzik" a suliban?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 17:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi idő, mire feldolgozza a szülei halálát annyira, hogy ne csináljon ilyen hülyeségeket?
2017. ápr. 8. 14:25
 12/18 A kérdező kommentje:

Itthon egyébként teljesen normális. Nem beszél velünk csúnyán, kedves, tanul is(!), de mégis rosszak a jegyei... Beszéltem már az ofőjével és azt mondta, hogy 2 hete ilyen.

Azt meg, hogy lányokkal csókolózik pedig a barátnőitől tudom.

2017. ápr. 8. 14:54
 13/18 KJUsul ***** válasza:
100%

Több szeretet kell. Adjátok értésére, hogy tudjátok mit csinál, és hogy bármikor mehet hozzátok a gondjaival. Most még több szeretet, még több figyelés kell, de kell egy kis szigor is. Éreznie kell, hogy oda tartozik, hogy biztonságban van és szeretik.


Ilyenkor nem is olyan egyszerű ez. Én se hittem el anyum halálkor senkinek, hogy önzetlenül segíteni akar. Pedig én nem 12 vagyok. Szóval szeretet, odafigyelés, törődés és idővel helyre áll majd.

2017. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13, Így is rengeteg szeretetet kap.
2017. ápr. 9. 11:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Gondolom ez nektek is nehéz helyzet, hiszen két és fél hónapja egyel többen vagytok. Mégis próbáljatok meg türelmesnek maradni vele, egy szülő elvesztése is nagyon nehéz, nem hogy mindkettő.
2017. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
30%

Egy 12 éves lány csókolózik? Mi a halál? Ennyire le vagyok maradva a jelenben? Jó ég!

Sokat beszélgessenek vele, ismerjétek meg jól és lássa azt hogy fontos nektek 12/l

2017. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dorisz0724 válasza:
Korban hasonló vagyok és tapasztal a témában. Gyászol csinálj vele olyat amit szeret szeretgess és ha van rá lehetőség akkor egy háziállat de ne ehy hal vagy valami ilyesmi mert az nem simogatható. Nyuszi kutya tengerimalac macska póniló vagy valami.ilyesmi sokat segítettek nekem még a barátaim hogy az apámról készült képeket elvették a 2 héten mikor ezt csináltam és 7 hónap múlba visszakaptam őket keretben diszítőel emekkel
2017. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat!
2017. ápr. 12. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!