Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok maradi, vagy valóban...

Én vagyok maradi, vagy valóban nem normális ha egy 13 éves kislány nemi életet él?

Figyelt kérdés
beszélgettem sógornőmmela minap,és szóba került a kislánya. én félve kérdeztem,h nem tart attól h a barátja-aki 15 éves-esetleg siettetni fogja a szexet? erre közölte,h már rég túl vannak rajta,de ez manapság normális,egy lány se megy úgy küzépiskolába h szűz lenne. nekem leesett az állam.. ő szerinte a fiú kedves és már fél éve járnak,semmi rossz nincs ebben.. nekem is van lányom,én nem örülnék ha ezen járna az esze majd 13 évesen.. mondjuk mi vallásosan neveljük őket,más az értékrend. ti mit gondoltok,ez nem elszomoritó?
2012. ápr. 10. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
92%
Akkor én is maradi vagyok. Az iskolapadban a helyük s a tanuláson kellene hogy járjon az eszük, nem a szexen. :(((((
2012. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
számomra a legszomorúbb az anyuka reakciója volt miszerint manapság ez a trend,nem lehet mit tenni... és a kislány valóban egy kislány,pont annyinak néz ki amennyi,nem valami túlérett..
2012. ápr. 10. 14:30
 3/71 A kérdező kommentje:
vagyis nem valami túlérett valaki akiben túltengenek a hormonok.
2012. ápr. 10. 14:31
 4/71 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére maradi vagy. :)

Én is.

Soha nem volt szerintem normális, ha 13 évesen már a szexen jár a gyerek agya, és ezt a szülő tök normálisnak tartja (ez nekem még inkább szemet szúr).

Engem nem neveltek vallásosan, de ennek ellenére sem gondoltam a 13 éves fejemmel, hogy szexet akarok.

Biztos valakinek normális a korai szex, elfogadom, nem az én gyerekem. Reméljük a védekezést is természetesnek tartja az anyuka, és nem csak a szexet.

2012. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%
Ismét én. Nevelés kérdése szerintem, nem hiszem, hogy egy 13 éves lánynak annyira nagy szüksége lenne a szexre. Az ilyen anyákról meg inkább nem is írok semmit....
2012. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
87%
az a szomorú hogy a szülő is ezt így gondolja,az oké hogy egy 13 éves kamasz,de még kiskorú. Mire a nagy sietség? Ez a fiú fogja majd elvenni feleségül? (szerintem nem) De mivel ilyen korán kezdte a nemi életet,szerintem 20 éves koráig még simán elfogyaszt majd 10-15 pasit. Erre valóban büszke lehet az édesanyja!
2012. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok vallásos, de ez nekem is durva. 13 évesen , esetleg még ha fejlettebb testileg, de lelkileg nem az. A barátnőm anyukája is ilyen hozzáállású volt, a barátnőmnek 30 évesen még egy épkézláb kapcsolatot nem tud felmutatni, de egyéjszakást tömkelegével, neki a szex nem egy bensőséges dolog, hanem teljesen mellékes, amit könnyedén csinál, a pasik ki is használják.
2012. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
anyuka szerint jobb engedni,és biztositani nekik,h nyugodtan együtt legyenek,mint tiltani,és akkor ki tudja mi lesz. ezzel nincs is baj,anno anyukám is azt mondta nekem,h inkább jöjjön fel hozzánk a barátom,ő megengedi,minthogy ki tudja hol csavarogjunk azért h együtt legyünk. a különbség csupán annyi,h én 18 voltam akkor.
2012. ápr. 10. 14:38
 9/71 anonim ***** válasza:
100%

tényleg megdöbbentő az anyuka reakciója!

én is kiakadok amikor ilyen fiatalon már szexuális életet élnek. az egyik unokahúgom bevallotta egyszer (szintén 13évesen már túl volt rajta) hogy valójában egyáltalán nem volt jó neki,és csak a barátja miatt ment bele a dologba,és bánja már hogy nem várt vele pár évet.

2012. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

anyuka figyelmébe ajánlottam egy műsort az a cime,h fiatal vagyok de szexelek. megdöbbentő volt látni hasonló korú lányokat-anglia- h h nyilatkoztak a szexről. a legenyhébb az volt h a szerelem nem létezik,a szex időtöltés. ezt egy 15 éves mondta. a legdurvább pedig ez: le...tam,mert jó buli volt.


nem azt mondom h az ő lánya is igy beszélne,de egyszerűen egy lánynak és egy klapcsolatnak meg kell erre érnie. főleg az elsőnél. az ember annyi hülyeséget csinálhat felnőtt fejjel is,de akkor legalább feldolgozza. de 13 évesen... az egész szexuális életére rányomhatja bélyeget..


valóban a nevelelés a gond sztem,mert ha egy lányt tartásra nevelnek,akkor egy fiú sűrgetheti naphosszat nem fogja odaadni magát. remélem én jobban fogom csinálni ha a lányom kamaszodni kezd..

2012. ápr. 10. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!