Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám rajtam tölti ki minden...

Anyám rajtam tölti ki minden dühét, mindenbe beleszól, nem értek vele egyet sosem és a kollégiummal is baja van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista lány vagyok, felsőfoku képzésen tanulok ezért nagyon kevés órám van. napi 2-3 órát vesznek el a napjaimból+ az utazás ami egy óra oda egy pedig vissza. Nekem igy jó, de ezt anyaám nem tudja megérteni, pedig a jegyim nem romlottak, mióta hazajárok. Mindenképpen azt akarja hogy kollégista legyek ne menjek haza, ha meglátja hogy hazaértem óriási balhét csinál minden nap vagy minden más nap. Fél évig koleszos voltam, nem a szobatársakkal van a baj, hanem unatkozom.Bulikba eljárni nem éri meg mert pénzköltés csak, nem lehet mindig azt csinálni. Keveset kell tanulnom, ha ott vagyok hiányzik a barátom is meg a barátnőim és a kisállataim. Van egy nyuszim meg egy cicám a szobámban.Miért nem tudja megérteni hogy nekem ez igy jelenleg most jó? Miért nem lehet normálisan leülni ezt vele és megbeszélni? Nem is tudom mikor beszéltünk normálisan utoljára...mert egyébként hozzám se szól, csak ha valami baj van és le kell szidni..pedig amit tudok próbálok mindig segiteni neki.
2017. ápr. 19. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle miért zavarja ha otthon vagy?
2017. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Albérlet?
2017. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Költöz el.
2017. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Felnőtt vagy azt csinálsz amit akarsz,ordísd le,és költözz el.
2017. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Amíg az anyja támogatja anyagilag, addig ez nem így megy.
2017. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!