Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akar nagyanyám mindenbe...

Miért akar nagyanyám mindenbe beleszólni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hagy élni!

Beleszól abba,hogy miket vegyek fel,milyen zenét hallgassak,mit nézzek,mindenbe!

De persze nem érdekelnek a hülye "tanácsai" (már ha ezeket tanácsnak lehet nevezni,mert inkább parancs) ,csak röhögök magamba...

Meg még abba is bele akar szólni,hogy mikor találkozhatok a barátommal!Anya szerint csak hagynom kéne,had csinálja,de néha már engem is idegesít.Egyébként nem is egy városban lakunk,de szinte minden nap jön,és kikészít mindenkit -.-

14L


2011. márc. 2. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozik... hozzátok össze egy idős pasival.

v. köttessetek vele pulóvert.

2011. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nehezen fogadják el, hogy már más a világ mint az ő fiatalkorukban. Ne vedd a szívedre! :)
2011. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a nagymamám. Kiakadt azon, hogy lány létemre elektromos gitárt vettem. Hagyom, hadd főjön a levében.

14/L

2011. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszadon nagyon nevettem ,aranyos .. :))) de igaza van :D
2011. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mit nem adnék ha beleszólna ( vagyis beleszólhatna ) a mamám a dolgaimba .... Nem cserélünk?
2011. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ők egy más világban éltek és sokszor még képesek azt hinni hogy az idő megállt és minden olyan mint 40 évvel ezelőtt.

Nem akar ezzel rosszat ne vedd a szívedre. Ilyenkor a legjobb ha azt mondod jól van nagyi majd meggondolom tudod hogy szeretlek de már nagylány vagyok és eltudom dönteni mit vegyek fel azért köszönöm hogy segíteni akarsz. Ez általában be szokott jönni.

2011. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagymamám ugyan ezt csinálja. Ő nem csak nekem mondja meg mit csináljak, hanem még anyukámnak, azaz a lányának is. Mondjuk szerintem az én mamám rosszabb, mert ő mindezt rosszindulattal teszi. :(

Egyébként az én mamám tuti, hogy azért csinálja, mert irigy ránk, hogy fiatalok vagyunk és nagypapám halála óta egyébként is nagyon megkeseredett, rosszindulatú lett, és mindenbe beleköt.

2011. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd ti is megöregszetek.:)
2011. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!