Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is amnéziában szenvedn...

Nálatok is amnéziában szenvednek a nagymamák? Anyámnak fel sem tűnik, hogy ő rossz anya volt és most pufogtatja a tanácsait a gyerekem nevelésével kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős...nekem az apósom ilyen...alkoholista volt, elhagyta a férjemet gyerekkorában, és most szerinte a férjem a sz4r apa, mert szerinte keveset keres...
2013. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Az az anya aki agyon veri a gyerekét sem gondolja, hogy ő rossz anya.
2013. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ó, meglátod, majd olyanokat mondanak, hogy egy évesen szobatiszta voltál és önállóan ettél, sosem sírtál :) nagyon megszépíti az emlékeket az idő és persze ők tehetnek minden jóról :)
2013. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, az agyamra megy vele. Nincs beszélgetés, ami ne arról szólna, hogy mit-hogy kellene csinálnom, és mit nem teszek jól. Mindezt olyan köntösben, hogy "ő csak jót akar". Nem tudom, mikor, de már pattan a húr, hogy megmondjam őszintén, hogy minden akarok lenni, csak olyan anya nem, mint ő volt, ezért inkább örülök minden különbségnek, semhogy kövessem a tanácsait. De egyelőre még béke van, mert mázlimra messze lakik, és csak telefonon hallgatom a csodamódszereket.
2013. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, harmadik válaszadó: én is szobatiszta voltam egy évesen, épp egy hete kaptam meg ezt az információt :P :)) Jót mosolyogtam rajta akkor is, most meg pláne! :)
2013. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

ismerõs... épp tegnap vesztünk össze,itt volt 3 napot.

miêrt hagyok mindent széjjel,hàt ezért van itt mindig rendetlenség,nem érti,hisz tõle nem ezt làttam...

na itt megtelt a bakancs,mondtam,h.képzelje, nem is akarok semmit hasznosítani,amit tõle làttam,mert nem szeretnék alkoholista agresszív férjet,aki veri a csalàdot,majd nem szeretném 20 êvesen a februàri éjszakai minuszba utcàra tenni a lànyom,h.majd két évig ne is keressem és legközelebb csak akkor halljak róla,ha ír a neten,h.unokàm lesz,ha kívàncsi vagyok megnêzhetem. ..

lehet h. rendetlen vagyok,de a lànyom mindig szàmíthat majd ràm!

2013. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Csak nehogy a te gyerekeid is majd ezt gondolja rólad.
2013. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát azon leszek, hogy ne gondolja.


Az én anyám is folyton oktatgat. Vagy égbekiáltó közhelyekkel, vagy olyan dolgokkal, ami teljesen ellentmond annak, ahogy ő nevelt minket.


Durván megbántani nem szeretném. Van ötletetek, hogy lehetne finomabban leszerelni?

2013. dec. 22. 07:09
 9/10 anonim ***** válasza:
ismerös,egyik fülemen ki a másikon be ,ha sokat szekál anyukám nem beszélek vele egy ideig.
2013. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2-essel egyetértek. Nem amnéziásak, hanem rossz az önértékelésük.

Az anyám rendetlen volt, bár mindent megadott, ami szerinte kell. Kivéve, hogy szeret. Folyamatos ordításban nőttem fel, türelmetlen, erőszakos nő volt. Most meg mindent letagad. Na nem azért, mert nem emlékszik. :)

Nagyon félek, hogy olyanná fogok válni, az a tervem, hogy ez ne következzen be.

2015. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!