Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek?...

Anna4334 kérdése:

Szülők! Ti megengednétek? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Kedves Szülők! Anyai tanácsot kérhetnék vagy akár a lányom kortársai is ki fejthetik a véleményüket! A lányom most 5. osztályos most megy 6.-ba nemsokára 12 éves lesz avagy már az a 3-4 hónap különbség annyira nem számít, akkor 12 évesnek már felkerekítem... és mostanában nagyon érdeklik a smink világai. Nagyon kedves, vidám kislány és mindig kérdezi tőlem, hogy az iskolájába tehetne-e fel szempilla spirált haloványan és Labello-t. Nem tudom, hogy megengedhetném-e neki mert tényleg nagyon ügyesen varázsolja magára sminket meg én is szeretném látni ha boldog. Szerintetek megengedhetném-e neki lehet túl korai lenne neki de ő nagyon szeretné és én is szeretném ha boldognak látnám. Korához képest nagyon érett igazi kiskamasz. Előre köszönöm mindenkinek a válaszát!

2017. máj. 2. 16:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%
A labellot én is engedném, mégpedig azért, mert néhány fajtájának még ajakápoló hatása is van. A spirál már húzósabb...
2017. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%
Csak szerintem érdekes, hogy itt mindenki gyereke érett a korához képest?
2017. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
22%
Az oké, hogy hétvégén kisminkeli magát, de ne engedje meg, hogy iskolába is sminkben járjon! Nálunk az ilyeneket azonnal elküldik a mosdóba, aztán lemosatják. Rosszabb esetben beírást is kaphat.
2017. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Szempillaspirált és ajakápolót? Ne vicceljetek már, ez semmi...persze, hogy megengedném!
2017. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%

Vannak nagyon lightos spirálok amik szinte nem is látszanak, sőt, olyanok is hogy ápolják a pillát hogy ne festeni kelljen hanem hosszabbra nőljön.

Labellót konkrétan én nem vennék neki mert ha sokat használja kicserepesedik a szája, inkább valami minőségi ajakápolót, olyat is kapni ami halványan színezett.

Meg esetleg még valamilyen arctisztító+ápolókrém kombót és ha jól csinálja az életben nem kell alapozót használnia :D

2017. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
55%

Labellot engedném.Némelyi ajakápoló is.Meg max csak picit csillog ha olyan akkor picit színezi a száját de nem minősül sminknek.

Szempilla spirált a lányom sulijában nem engedik meg.Leszedetik ha észreveszik.

Azzál várjon még 1-2 évet.

2017. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak alapzót használok meg labellót(nagyon problémás a bőröm, és főleg télen hamar cserepesedik az ajkam)

Ha a lányod elég érett, és ettől boldog, tehetséges benne akkor szerintem nem akadály. Rám is azt szokták mondani, hogy "túlérett" vagyok. Nem azért, mert menő akarok lenni, egyszerűen korán értem. Ennyi.

És ugyan a lányoddal vagyok egyidős, szerintem nem akadály.

12L

2017. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
61%

Én megengedném, bár nekem fiam van. Viszont tudom, hogy az ilyen korú lányok ennél jobban is sminkelik magukat, és én a szempillaspirált annyira nem nevezem sminknek, a labellot meg pláne. Most kezd nővé válni, amíg nem egy kiló vakolatot akar magára festeni szerintem nyugodtan csinálja.

De szerintem te is tudod a választ, ahogy írtad, boldognak akarod látni, ő nem akarja túlzásba vinni, tehát nem ilyenben kell szigorúskodni :)

2017. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Már kicsit régebbi a kérdés. Én is 12 éves vagyok nekem anya nem enged szempillasprilat (a suliba)és az osztàlytársaimnak sincs kivéve egyet de ő sulin kívül iszik és pasizik
2017. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!