Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért reagál az anyám ilyen...

Miért reagál az anyám ilyen betegesen arra amikor háziorvoshoz akarok menni?

Figyelt kérdés
Szerinte csak beképzelem azt ha úgy érzem hogy valami gondom van, és amikor el tervezek menni orvoshoz valamivel, szinte kiborul hogy hát minek mész el a semmivel orvoshoz, le fogod égetni magam, le fogsz égetni engem, ha elmész inkább átmegyek egy másik orvoshoz mert leégetsz. Ilyeneket mond. Miért jó neki hogy így reagál? Mindenki más meg biztat arra hogy ha valami gondot érzek menjek orvoshoz. Egyébként szédölgésről és gyakran alacsony pulzusról, vérnyomásról van szó, ezzel mennék el
2017. máj. 28. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az anyám szerint csak akkor lenne jogos elmenni orvoshoz amikor már kb. a mentő visz el. De nem tudom miért kéne azt megvárni
2017. máj. 28. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Lehet már mondott neki a dokitok rolad olyat, ami miatt szégyell
2017. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Anyad nem normalis. Meg akarja varni amig elajulsz es szetcsapod a fejed mondjuk a betonban? Mert akkor hajra. Egy ilyen utan az egyik baratom epp a napokban ebredt ket hetnyi komabol.
2017. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenekkel nem hiszem hogy orvoshoz mennék.
2017. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
hát nem túl szépen fogalmaz, de igaza van, ez alacsony vérnyomás, kb. semmi, konkrétan kiröhög a doki valszeg...igyál colát,mozogjál többet, és szedjél béres cseppet...
2017. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 klopusz ***** válasza:
100%

Én pont az ellentéte vagyok :)

Azt vallom, inkább vigyem a gyereket háromszor feleslegesen dokihoz, mint nem. Majd az orvos megmondja, van-e gond. Ha nincs, elszúrtál egy órát az életedből, de ennyi.


Alacsony vérnyomás/pulzus ügyben mindenképpen mennék - ezek amúgy is összefüggésben vannak a szédüléssel. Biztosan van valami jó tippje a probléma megoldására.

Szóval: menj. Anyukádnak nem feltétlenül kell tudni róla.

2017. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Szedj vasat mert valószínűleg alacsony a hemoglobin szinted. (Lehet vérszegénx vagy.) Anyud meg ne tudjon róla, hogy orvoshoz mész, ilyen egyszerű!
2017. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!