Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti kifizetnétek a 18 éves...

Ti kifizetnétek a 18 éves gyereketeknek a műfogait, mert többet ki kellett húzni ciszta miatt? Nem akarok kivehetőset.

Figyelt kérdés

Főiskolára járok. 4 fogamat húzták ki ciszta miatt. Van ahol híd lenne, van amit lecsiszol és korona lesz rá. 21.000 Ft lenne foganként.

Anya azt mondta, hogy nem fizeti ki, pedig tellene rá.

Értem, hogy sok pénz, de nem akarok protkót, vagy fog nélkül élni. Így is sírtam, amikor megtudtam, hogy ennyi idősen műfog kell.

Most mit csináljak? Jövő héten mennék csiszoltatni a fogaimat.


2016. nov. 8. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Meg szep!
2016. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Megoldanám valahogy,hogy kifizessem
2016. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Eszembe sem jutna, hogy ne fizessem ki. Megdöbbentő, milyen szülők vannak.
2016. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy kifizetném! A gyerekem az első!
2016. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Kifizetném! Fogak nélkül nem lehet lenni. Főleg ilyen fiatalon.

Nem tud valaki segíteni? Nagyik? Esetleg mondhatnám az egész családnak, hogy ezt kéred karácsonyra.

2016. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Persze!
2016. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha kölcsön kell kérni vagy akár részletre még akkoris. Szomorú ,hogy telik rá de nem adnak. Istenem milyen szülő az ilyen :-(
2016. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nagyszülők nem élnek már.

Gondoltam rá, hogy eladok egy két dolgot (tablet, ruhák), de az eltarthat egy ideig, hogy pénz legyen belőle és ki tudjam fizetni.

Állandóan sírhatnékom van emiatt.

Hitelt tudnék felvenni így, hogy nincs keresetem? Lehet, akkor anya is meggondolná magát. Neki is protkó van és nem érti miért nem jó az nekem is.

2016. nov. 8. 19:44
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
szoc.ösztöndíj, vagy valami nincs? ha más nincs, vegyél fel diákhitelt, 100.000ft-ot egyben, kifizeted, összeszeded mire végzel a sulival, egyben visszafizeted és kész. Én nem könyörögnék neki, egyszer nemet mondott, oké, de innentől kezdve tőlem se várjon semmit.
2016. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem engedém meg , hogy a gyerekem eladja a cuccait kb fele annyiért mint amit ér .Nem vagyok öregasszony de nekem is korona van nem protkó! Bocsáss meg de ez nem a te hibád. Nem sértésnek szántam. Csak nem értem egy ANYUKA hogy lehet ilyen.
2016. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!