Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Élet elmebeteg, agresszív,...

Élet elmebeteg, agresszív, alkoholista szülővel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem peregnek le rólam a hülyeségei.

Többször súlyosan meg is vert, ha visszaszóltam neki.


2017. jún. 4. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elköltözni van lehetőséged nagyszülőhöz, testvéredhez, nagybácsi, nagynénihez? Együtt vannak a szüleid? A másik tudja mit csinál veled amelyik iszik? Így ennyi info alapján nehéz tanácsot adni.
2017. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincsenek rokonaim, elköltözni nem tudok, még tanulok.

Anya tudja, látja is, de nem tesz semmit. Amikor azt mondta, hogy álljak ki a sarokra, sírva hívtam fel anyát, de csak lecseszte. Amikor meg megver, akkor nemhogy valami, hanem ilyet mond, hogy vigyáz még feljelent.

2017. jún. 4. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a családsegítő szolgálatot vagy az iskoládban szólni valamelyik tanárnak. Ők járatosak szerintem ilyen témában, sajnos biztosan nem egyedi eset a tied. Az viszont durva hogy édesanyád ezt hagyja. Őt is bántalmazza? Lehet fél tőle és nem mer lépni.
2017. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha ne adj isten megint bánt menj be a kórházba és vegyenek látleletet rólad amivel utána feljelented. Ez durva saját szülővel szemben de nem normális hogy így bánik veled, ehhez nincs joga.
2017. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kèrdező!

Èn is ebben a cipőben jártam...

Csak az èn apám anyámat IS

ütötte-verte.

Volt olyan,mikor szakadó esőben kiobta az utcára èjszakára ,megerőszakolta(abból lettem èn) ,stb... (ès ez mèg a jobbik eset volt)


Hál' Istennek,anyám èszbekapott,ès mikor apám èpp a kocsmában volt,lelèptünk.

Nèha-nèha mèg megfenyegette anyámat,hogy visszaszerez engem,stb...


Pröbálj beszèlni anyuddal,hogy ez neked nen jó,ès el szeretbèl menni onnan.

Èn is átèltem ezt, okkal mondom.

Lègy erős ès kitartó! Drukkolok neked!

2017. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!