Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van rá esély? Mi a módja?

Van rá esély? Mi a módja?

Figyelt kérdés
16 éves gyerek 6-ból bukik.Átmehet másik suliba? előről kezdi vagy mehet tovább 3.-ba ?
2010. máj. 19. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a 10. osztályt bukta így el, akkor mindenképp évismétlés, vagy a mostani vagy egy új suliban. 11.-be semmiképp se mehet.
2010. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen sajnos tesommal is ez volt de ő 3-ból bukott
2010. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy a bánatba lehet 6 tantárgyból megbukni?


Egyből még el tudom képzelni, hogy becsúszik nade HATBÓL?!

2010. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érthetetlen számomra is !
2010. máj. 19. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Akkor én mesélek még egy ennél is furcsább sztorit.

Van egy lány,15 éves.Nagyon kedves,aranyos,jófej.Csak hát szeret bulizni,a haverokkal lennigépezni,amit sajnos túlzásba visz.Olyannyira,hogy szinte nem is tanul semmit.Úgy néz ki évvégén 10 tantárgyból meghúzzák,teljesen jogosan,de ő ezen is csak nevet.Aztán az anyja lehet,hogy bemegy a suliba...Most azon görcsöl,hogy vajon tényleg befog-e menni,mert csak 4tantárgyról tud,amiből bukik.Ha most megtudná,hogy 10-ből bukik otthon balhé lenne (miért,4 tantárgy miatt nincs balhé?:O ).Hozzáteszem úgy bukik 8-ből,hogy 10tantárgyunk van.

Nagyon durva...:(


Szerintem nem sok esély van javítani.Elvileg új rendszer van és most már akárhány tantárgyból lehet augusztusban pótvizsgázni.Szerintem ez hülyeség,aki egy év alatt nem jutott el oda,hogy minimum egy 2-est összehozzon,akkor ennyi tantárgyból egy nyár alatt egész éves anyagot nem fog tudni megtanulni,úgy,hogy átmenjen.Max. 2-3 lehetséges.

15/L

2010. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
OFF: utolsó válaszadó (aki igazából hasznos válasszal nem szolgált): Most akkor 8 vagy 10 tantárgyból bukott az a lány?
2010. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha le tud pótvizsgázni, mehet. Változott a törvény, akárhányból lehet.
2010. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másik suliba átmehet,de a 10.-et újra kell kezdeni
2010. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lány akinek a barátnője sokból bukik:


Aki nem komplett autista és akár csak aludni is bejár az iskolába az képtelenség, hogy ennyiből bukjon.


Kijártam a gimnázium 4 osztályát 3 db füzettel úgy, hogy nem vettem meg a könyveket sem. Heti többször buliztunk, piáltunk, lógtunk.

Az óráknak kb. a 80%-án voltam csak ott és soha közelébe sem voltam nemhogy bukásnak, még kettesnek sem.


Egy szóval sem mondom, hogy ez követendő példa, mert nagyon nem az. Ezt egy tizenéves nem látja be, de tanulni kell.


Viszont aki ennyi tantárgyból képes megbukni az orvosi eset. Egész biztosan.

2010. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez amúgy nagyon fura!

Én egyetemre járok most, nem vagyok egy zseni de 0 tanulással elvégeztem a gimit 4,1-4,6 átlaggal (legjobb legrosszabb) Csak órán figyeltem... mi a fenét csinálnak a mostani 15-18 évesek órán?? (sorry az OFF-ért)

2010. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!