Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik beültetése...

Kinek hányadik beültetése sikerült? én most megyek a másodikra de ök már fagyi babák mennyi az esély hogy össze jönn a fagyi babákkal mert nekem elsöre se jött össze! Van valami jele vagy ez meg lehet érezni kérlek irjatok!

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első stimulált és a második fagyasztott beültetés nem lett sikeres, végül a harmadik stimulált beültetésből egy embrió megtapadt és azóta már 10 hónapos a nagylány!

Statisztikai adatok szerint 30% jár sikerrel elsőre és minden 3. beültetés sikeres, úgyhogy én a statisztikát erősítem, de Nálad ez lehet másként is.

Én úgy gondolom, hogy a pozitív hozzáálláson kívül és azon kívül, hogy vigyázol magadra és próbálod elterelni a gondolataidat másra, sok mindent nem lehet tenni.

Tényleg jó tanács, hogy NE folyton ezzel foglalkozz, ne fórumozz, ne olvasgass, csinálj valami egészen mást (én beiratkoztam egy iskolába és elkezdtem otthon kézimunkázni is), nekem is akkor sikerült amikor elengedtem a gondolatot!

Sok sikert!

Mit tavasszal megyünk a kistesóért, szintén fagyibaba lesz!


Veled vagy pároddal van gond egyébként?

2011. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!