Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek furcsa a 14,...

Szerintetek furcsa a 14, lassan 15 éves lányom?

Figyelt kérdés
Ha fiúk kerülnek szóba el pirul,nem mozdul ki csak a legjobb barátnőivel,folyton olvas,tanul,nem eszik,depressziós?

2017. jún. 20. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerelmes.
2017. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem, sokan hasonloak ebben a korban. En is ilyesmi voltam, mondjuk en ettem es depresszios sem voltam, de a tobbi kb stimmel. Ez is valtozik idovel. Ketgyermekes csaladanya vagyok, es kb 500-szor nyitottabb mindenre mint annak idejen 14 evesen. Semmiben sem lettem "furcsabb" mint a legtobb felnott :)
2017. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem voltál 14?
2017. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen normális, hogy a fiúkkal kapcsolatos témáktól zavarba jön, ebben a korban ilyesmiről beszélni a szülőkkel ciki, de még barátnőkkel is zavarba ejtő tud lenni.

Teljesen normális, hogy csak a legjobb barátnőivel mozdul ki. Kikkel lógjon, ha nem velük? Én ennyi idősen egyetlenegy lánnyal voltam állandóan, elválaszthatatlan barátnők voltunk és mindig mindenhova együtt mentünk.

Az miért baj, hogy folyton olvas? Az olvasás nagyon hasznos és szórakoztató is egyben, szerintem büszke lehetsz rá, hogy ennyi idősen rátalált az olvasás örömére. Persze nem mindegy, mit olvas.

Azt pedig végképp nem tudom értelmezni, miért baj, ha egy kamaszlány tanul. Ezen mi a furcsa? Értelmes, szorgalmas lánynak tűnik.



Mit jelent, hogy nem eszik? Semmit? Vagy csak nem eszi meg otthon a vacsorát? A suliban és a barátnős programjain nem vagy ott, nem lehet, hogy igazából eszik, csak nem köti az orrodra?


Miből gondolod, hogy depressziós? Amiket leírtál, abból azért nem következik ez. Kifejtenéd kérlek?

2017. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem különbözik a legtöbb 14 éves lánytól.
2017. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem reggelizik,nem ebédel, de vacsit eszik és néha a tízóraitját is.
2017. jún. 21. 07:07
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk ez azért lehet probléma. Bent a suliban sem eszik, csak este? És este mit eszik, mennyit? Sportol valamit?


14 éves fejlődő szervezetnek rendszeres étkezések kellenek.

2017. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!