Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Öcsémnek furcsa dolgai vannak....

Öcsémnek furcsa dolgai vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves most az öcsém. Múlt héten kerestem az egyébként közös asztalunknál egy könyvet, amikoris kisméretű fiú alsónadrágokat találtam az asztali fiókban, max. 6-8 éves gyerekre valókat, de semmiképpen sem az ő méretében. Így elgondolkozva ezen van néhány furcsa jel az öcsémmel kapcsolatban: barátnője egy sem volt, hosszú szemöldöke és haja van, gyakran egy szűk lila nadrágot vesz fel, ha iskolába megy, ja és ritkán, de kifejezetten lányosan beszél. Szerintetek meleg esetleg pedofil az öcsém?
2016. okt. 17. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Manapsag eleg sokan igy neznek ki attol fuggetlen hogy nem meleg. Mondjuk az alsogatya fura, figyelni kell, egyebkent meg 14 evesen elegge fiatal, nem kell hogy legyen meg baratnoje.
2016. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még semmi nem derül ki.


Az hogy 14 évesen még nem volt barátnője, teljesen normális. Én 27 vagyok most, és amikor én voltam 14 éves, még abszolút nem volt jellemző, hogy a fiúknak kapcsolatuk volt (inkább néhány lány volt az, aki idősebb fiúkkal ismerkedett). Mostanában divat az, hogy már általános iskolában mindenkinek muszáj járnia valakivel.


A hosszú haj semmit nem jelent, sok rockernek is az van, valakinek meg egyszerűen úgy tetszik mindenféle különösebb indok nélkül.


Hosszú szemöldök? Ez alatt mit értesz? Fiúknál nem jellemző, hogy "kicsinosítják" a szemöldöküket, főleg 14 évesen, ha neki hosszúra nőtt, akkor hosszú...


Szűk lila nadrág: manapság ennek sem tulajdonítanék nagy jelentőséget, biztos divatos, bár nem értek a mai kamaszdivathoz. De sok fiút látok ilyesmi nadrágban, nem hiszem, hogy mindegyik meleg.


Lányosan beszél: ha ritkán, akkor szerintem ebből se vonj le messzemenő következtetéseket. Lehet hogy nem is lányos, csak te már annak hallod, mert keresed a melegség jeleit.


Az alsógatyák: ez tényleg furcsa, de lehet teljesen banális magyarázata... akár valami elveszített fogadáshoz kapcsolódik, vagy mittudomén.


De ha közös asztalotok van, és a fiók is közös, szerintem kérdezz rá, csak úgy mellékesen. Persze ne arra, hogy meleg-e, hanem hogy mik azok a kis alsógatyák a fiókban? De ne éreztesd hogy te ennek nagy jelentőséget tulajdonítasz, lehet vicceskedve is.

2016. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Csak az alsógatya a fura, de simán kinèzem valamilyek haverból, hogy mondjuk poènból az öccse gatyáit becsempèszte a táskájába. Ő meg egy kis maki, ès nem meri kidobni sem.

Kèrdezz rá!

2016. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem a kinőtt alsógatyáit rakta el emlékbe, amin valami kedvenc figurája van?
2016. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Snorri ***** válasza:
95%
Lehet Manson rajongó, vagy hasonló, ami a külsejét illeti. Az alsógatyákról. Ha beteg célból lenne nála, akkor szerintem kifejezetten gyerekmintás lenne, és nem ott tartaná, ahol ilyen könnyen rábukkanhatsz. Lehet téged akar szívatni. :)
2016. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Inkább te vagy minden lében kanál. Úgy öltözködik az öcséd, ahogy jó neki. 14 évesen pedig teljesen normális, hogy nincs barátnője. Gyerek még. Az a nem normális, hogy ilyen fiatalon dugnak sokan.
2016. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy lila gatyától senki nem lesz meleg.
2016. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen mutál, azért lányos a hangja. A barátnős dolog teljesen normális, a barátomnak 17 évesen voltam én az első barátnője, ahogy nekem ő az első barátom. A szűk nadrág divatos a fiatalok körében. Az alsónadrág tényleg furcsa, de lehet egy régi alsónadrág, amit rendrakás közben nem volt kedve elpakolni és behányt a fiókba, hogy anyukátok elengedje valahova, mert milyen szép rend van :) Nem hinném, hogy durva dolgokra kell gondolni, de azértén is figyelnék rá egy kicsit, elég bizarr.
2016. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyedül az alsógatyás dolog furcsa... O.o

De lehet, hogy tényleg tök egyszerű a magyarázat, csak félreérthető a szitu.

2016. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nagyon lányos akkor az is lehet hogy transznemű,de te ismered.Te látod hogy mennyire lányos és hogy reális lehet e ez vele kapcsolatban.Az a barátnő dolgot,a lányos kinézetet/beszédet és a gatyákat is megmagyarázná.Mert az alsógatya tényleg fura,de nem lehet hogy azért vett kisméretű alsót mert le akarja szorítani a nemiszervét,és kevésbé cikis megvenni a boltban mint egy női bugyit?Szerintem finoman rákérdezhetnél nála hogy mi a helyzet.Ha tényleg rossz testbe született most biztos nehéz neki.
2016. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!