Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért néznek ki a 12-15 éves...

Miért néznek ki a 12-15 éves kislányok 20-nak?

Figyelt kérdés
engem mindig is fiatalabbnak néztek, még ha sminkeltem is magam..most már bőven elmúltam 18 de még mindig elkérik a személyim ha akarok venni pl egy doboz sört.. viszont egyre több lányt látok az utcán, iskolák környékén, instagramon, buliban akik baromi fiatalok és idősebbnek néznek ki mint én.. egyszerűen nem értem. és elég vicces amikor elmegyünk a barátaimmal egy szórakozóhelyre és a biztonsági őr tőlünk elkéri a személyit, volt hogy személyivel se akartak beengedni, mert biztos elkértük valakitől... de mellettünk a 13 éves lánykákat simán beengedik
2017. jún. 28. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ezen annyit gondolkodtam én is!

Én is elég kislányos jellem vagyok. 26 évesen még mindig úgy nézek ki, mintha 20 lennék. Sokszor meg is néznek amikor babakocsit tolok.

De az öcsém (épp érettségizett) osztálytársai brutálisan "idősnek" néznek ki, a fiúk meg sokkal kisfiúsabbak..

Oké, hogy korábban komolyodnak, fejlődnek a lányok, de látszik, hogy mennyire felgyorsult a világ. Az "én időmben" még 12-13 évesen jött meg a lányok menstruációja, most meg már 9-10 évesen már megjön másnak. Durva..

2017. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak egy rétegük, a legtöbb 13 éves még mindig a korának megfelelően néz ki.

(Amúgy tökre megértelek, én 21 éves vagyok, de a mai napig rendszeresen 15-nek néznek, pedig nagy mellem van és csinosan öltözködom. Csak nem sminkelem magam sz.arrá.)

2017. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

de honnan tudod h azok 13 évesek?

nemcsak kislánynak néznek ki ők is?

2017. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én 18 évesen simán letagadhatok 4 évet :D Akik nem ismernek közelről, a szüleim távolabbi ismerősei rendszerint megkérdik, hogy hányadikos vagyok. Mikor közlöm, hogy most ballagtam, az a fej mindent megér :))) Na de nem baj, majd később elönyömre fog válni. Amúgy meg nem sminkelek. Sokszor én is elnézegetem, hogy egy nyolcadikos nagyobbnak néz ki, mint én... Az ilyen lányok vagy csak egyszerüen fejlettebbek vagy tényleg sokat sminkelnek és olyan ruhákat hordanak, hogy tűnjenek nagyobbnak. Nem tudom mire jó ez...
2017. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
91%

Szerintem sokat számít az is, hogy nem kislányosan viselkednek, legalábbis ilyenkor, ha "idősebbnek kell látszaniuk" egy szórakozóhelyen vagy valahol. Pl. amikor cigit, vagy sört, vagy bármi egyebet akarok venni, észrevettem, hogy mikor fáradtabb vagyok, akkor olyan kis visszahúzódónak tűnök, és elkérik mindig a személyimet. Viszont ha határozottan megyek be, akkor soha.

Nem mondom, hogy a kinézet nem számít, ismerek olyat, aki 20 éves, és a postás sokszor azt is megkérdezi tőle, elmúlt-e már 14, csak mert alacsony, és kislányos kinézete van. :)

19/l

2017. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy ez tényleg fura. Én 16 vagyok. Nem olyan cuccokban járok, mint a mai "bézik" lányok, inkább ilyen hippisen öltözök. A sminkem egy színes tusvonal, meg szempillaspirál. És rendszerint egyetemistának néznek a BKK-n, pedig általában klasszikus irodalmat olvasok csendben, néha zenét hallgatok. Mindenkire mosolygok, és nem nyomom agyba-főbe ezt a "tinip*csa" stílust. Szerintem az az oka, szóval fordítva is működik...
2017. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, simán bejárogatnak a dohányboltba tőlem meg 20 évesen is azonnal kérik a személyit (bár kicsit pufi arcom van lehet azért) csak furcsa, mikor látok egy 14 évest leggingsben, szőkített hajjal, sminkben és belegondolok hogy 6 éve ha így nézek ki anyám ki se enged a házból.
2017. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1) vannak olyanok, akik fiatalabbnak néznek ki a koruknál, vannak, akik idősebbnek. Ez mindig így volt és lesz.

2) azért a bulizós típusú, főleg instás tinik baromi jól tudják, hogy tudnak idősebbnek kinézni, és idősebbnek is akarnak kinézni (mert így tudnak bulizni menni, adnak ki nekik alkoholt, érettebb férfiak is megnézik őket / próbálkoznak náluk, nemcsak a 13 éves osztálytárs "béna" Józsika)... olyan sminktudása van párnak, amilyen sok alsóbb kategóriás "profinak", kozmetikusnak nincsen. Tudja, hogy nyomja fel a cicit, popsit, felken az arcára 6 kiló sminket, kontúr, highlight, cicás szem, minden, felvesz pár olyan cuccot, amit a korosztálya vagy nem engedhet meg magának, vagy a szülők nem engedik meg, és voilá! simán nézik őket 18-nak mindenhol.

2017. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!