Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lesz már vége a Páwáknak...

Mikor lesz már vége a Páwáknak? Komolyan hányingert kapok ettől a sok "helyes"gyerektől. Tényleg úgy néznek ki mint a kislányok, szörnyű meddig fajul ez a világ!

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Akkor ne nézz rájuk. Mindenki azt csinál amit akar. Másnak meg biztos az nem tetszik ahogy te kinézel. De hát mindig könnyebb mindenkinek a másikkal foglalkoznia mint magával.-.-"
2013. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Nekem bejönnek a páwák <3 :)
2013. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Miért kellett lepontozni a 2. válaszolót azért mert neki tetszenek a páwák? És akkor még ők a szánalmasak. Féltékeny vagy mert nekik jut minden szép csaj vagy mi?
2013. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Köszi 3as:) bár én sem vagyok a legszebb:)
2013. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
ja, am meg hányinger? legalább adnak magukra;) és egyáltalán nem kislányok szerintem.. de elkell egymást fogadni, ha ők ilyenek, és ezt szeretik, akkor ez van, ők is hányingert kapnak tőled, ne aggódj:)
2013. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Egyre kurvul a világ, szerintem is undorítóak de mit tudsz tenni ellenük? Semmit. Amúgy meg kiknek tetszenek a páwák? A plázaribancoknak, akiknek annyi IQ-juk sincs mint egy sültkrumplinak.
2013. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
6. válaszoló, azért jó lenne ha nem ítélkeznél másokról, úgy hogy 2 szót nem tudsz Róla. Mert nem vagyok plázacica, és hülye sem.
2013. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
7-es: Mutass már egy normális nőt aki szerint a szépen sminkelt "páwák" jól néznek ki. Elég sok nőt, (nem plázamacát) ismerek, mindnek az a véleménye hogy rusnyák.
2013. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Jó, én normálisnak tarom magam, akkor biztosan kivétel vagyok. na mind1:) #7es vagyok xdd
2013. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Te most milyen szépen sminkelsz páwákról beszélsz? Nekem is tetszenek, de én sem vagyok plázacica. Teljesen normális, átlagos lány vagyok. De nyilvánvalóan az elnyomott egyének tesznek fel ilyen kérdéseket és azoknak van velük bajuk.
2013. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!