Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz, ha még mindig...

Nagyon gáz, ha még mindig kisfiúnak néznek az emberek és minden felnőtt tegez meg látom, hogy ilyen 13-15 éves kislányok csorgatják a nyálukat utánam?

Figyelt kérdés
Buliban is érdeklődött egy 14 éves (formás koránál fejlettebbnek kinéző) csaj felőlem például, aztán megtudta mennyi vagyok és nagyot nézett, azt hitte korabeli srác vagyok. Hiába vagyok már felnőtt egyszerűen olyan génjeim, testi adottságaim vannak, hogy mindenki kisfiúnak néz. Próbáltam komolyabban, felnőttesen öltözködni, de rájöttem, hogy ez sem segít. Akkor meg azt hitte egy idős néni, hogy tán érettségire megyek éppen ilyen úri öltözetben?

2014. júl. 11. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Inkább örülj neki, hogy a kis szűzp*ncik gerjednek rád. Hazudj a korodról és kefélgess kényelmesen ;)
2014. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Húzz belőle hasznot és varrj le pár 14-15 éves kiscsajt. :D
2014. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hazudj korodról, dugd a fütyedlid a kicsik szájába, videózd le őket, majd mondd meg, hogy hány éves vagy, és azt is vedd fel. ha sír, annál jobb!!!
2014. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2014. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!