Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy egy 15 éves...

Normális, hogy egy 15 éves lány hetente 1-2x elsírja magát valamin?

Figyelt kérdés
Rendszerint akkor, amikor az apja rajta vezeti le a feszültséget, vagy amikor az osztálytársai szekálják. Nála ez egy ilyen lavinát indít be, egy epés megjegyzéstől egyből eszébe jut minden hasonló alkalom a gyerekkoti rossz emlékeitől kezdve és nem tudja elterelni a gondolatait.
2017. júl. 4. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj.. de mert ne lenne normalis h sír? Te nem sírnál? Az apja mi jogon csinálja ezt? Beteg az olyan apa... a gyereknek semmi koze az apja stresszes napjaihoz
2017. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az apja nem csinál semmi rosszat, nem üti meg, csak alaposan lekorholja. Van egy nővére is, ő sosem sírt ilyesmi miatt, csak a húga ilyen galamblelkű, hogy egy rossz mondattól már a sírás kerülgeti.
2017. júl. 4. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz megutni.. akkor sem logikus piszkalni a sajat gyereked mert rossz napja van. Nem kifogás.
2017. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem galamb lelku.. de remelem.teged is b**szogatnak majd naponta mert sz(r napja van valamelyik családtagodnak. Megnezném a fejedet
2017. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azt se tudod, ki vagyok a történetben!
2017. júl. 4. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
A reakció normális, a helyzet nem... Beszélgetni kell vele, és odafigyelni rá. Semmilyen módon nem lehet senki feszültséglevezető eszköze! Szakemberhez is lehet fordulni segítségért, a pszichológus igenis tud segíteni.
2017. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

A történetben egyértelmű, hogy a lány vagy. Azért sírsz, mert 15 éves vagy, teli hormonokkal, és keresed a helyed a világban.


Pár komolyabb helyzet után, idővel majd megedződsz.

2017. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, én reménytelen eset vagyok. Meg kéne szoknom a helyzetet, de pont, hogy évről évre érzékenyebb leszek. Pedig pár éve reménykedtem, hogy szociopatává válok, de sajnos visszafelé sült el a dolog.
2017. júl. 4. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Tok mindegy kivagy a velemenyem nem valtozik. Es tudnod kell h egy NORMÁLIS APA!nem a lányan vezeti le a napi feszultseget.. ez NEM NORMÁLIS DOLOG. Nem tudom miert véded vagy ki gyozott meg arról h te vagy a rossz és h csak Te vagy a hibas.. de nem jo dolog,h elhiszed. 1#2#
2017. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak nem kellett volna gyereket vállalni, mert egy s3ggfej.
2017. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!