Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, aki elsírja magát a barátja előtt, amiatt?

Figyelt kérdés

mert hiányzik neki, és nagyon hiányozni fog egy jövőben bekövetkező esemény miatt? (még kevesebb idő egymásra)

Gyenge, hisztis megnyilvánulás?


Nemet, életkort is lehet, ha szeretnétek.

Köszönöm válaszaitokat!



2016. jan. 14. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy érzelmes :) Szerintem jó tulajdonság.


21/F

2016. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tök mindegy ki mit gondol róla ?


én akkor is bőgnék sokszor ha velem lenne a barátnőm.

2016. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Falnám a nőt, de édeeees. :P
2016. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mindegy, csak kíváncsi vagyok. Leginkább arra, hogy mi van egy ilyen helyzetben a férfiak fejében, mire gondolnak.
2016. jan. 14. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehh. :(
2016. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Mi távkapcsolatban vagyunk. Ha hosszabb időt együtt töltünk és utána elköszönünk, főleg ha tudjuk h megint nem találkozunk egy pár hétig mind ketten küzdünk h ne sírjuk el magunk. Sokszor ha elmegy a vonata megkönnyeztem az állomáson ha kikísértem.

Ez csak azt jelenti h nagyon erős érzelmek kötik az embert a másikhoz. Egymás között ez nem lehet ciki, főleg ha hasonlók az érzések. Szerintem.

2016. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
ha én ezt tudnám a nemlétező barátnőmről én is sírnék, pozitív dolog lenne
2016. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!